Події

На профілактичному обліку поліції Житомира перебувають 406 сімейних дебоширів, 34 з них – жінки

11 March 2021, 10:24

З початку 2021 року працівники Житомирського районного управління поліції склали 185 адміністративних протоколів за фактами домашнього насильства. Обліки поліції поповнились понад сотнею осіб, переважна більшість з них – чоловіки.

Про це повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції у Житомирській області з посиланням на інформацію Житомирського районного управління поліції.

Нещодавно рішенням суду за поданням правоохоронців до адміністративної відповідальності притягнуто 36-річного житомирянина. Чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, систематично вдавався до психологічного насильства у своїй родині. Не витримавши такої ситуації, дружина звернулася за допомогою до поліцейських. Наразі за свої діяння порушник зобов’язаний сплатити штраф. Окрім того, відтепер він зарахований на профілактичний облік поліції, а значить перебуватиме під наглядом правоохоронців і до нього застосовуватимуться превентивні заходи поліції для запобігання домашній тиранії.

«Варто сказати, що загалом на профілактичному обліку перебуває 406 житомирян (виділено редакцією), які протягом року притягувалися до адміністративної відповідальності за скоєння насильства у сім’ях. Всупереч загальноприйнятій думці, до правопорушень такого типу причетні не лише чоловіки, на обліку за скоєння сімейного дебошу наразі перебувають 34 жінки (виділено редакцією)», – зазначає заступник начальника Житомирського районного управління поліції Володимир Богдан.

З початку року поліцейські обласного центру склали 185 адміністративних протоколи за скоєння насильства у сім’ях і винесли 108 термінових заборонних приписів кривдникам для негайного припинення протиправних діянь. На профілактичний облік правоохоронців за цей період потрапили 117 осіб, 10 з яких – жінки.

Як повідомляв Житомир.info, у вересні 2019 року до реанімації Центральної районної лікарні Житомирського району потрапила 31-річна жінка з села Барашівка, яку побив колишній співмешканець.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: побиття сімейне насильство насильство домашнє насильство  
Матеріали по темі