Суспільство

​У райцентрі Житомирської області підприємці, яким заборонили торгувати через «червону зону», протестували під міськрадою

18 березня 2021, 15:25

17 березня у Новограді-Волинському відбулась акція протесту: підприємці з ринку «Урожай» вимагали дозволити їм торгувати непродовольчими товарами.

Про це 18 березня повідомила пресслужба Новоград-Волинської міськради.

«17 березня біля Будинку рад відбулася акція протесту фізичних-осіб підприємців, які здійснюють свою діяльність на ринку «Урожай». Протестувальники просили про дозвіл здійснювати торгівлю промислової групи товарів на цьому ринку у період «червоної» зони», - йдеться у повідомленні.

До мітингувальників вийшов міський голова Микола Боровець та його заступниця Ірина Гудзь. Зі свого боку вони пояснили підприємцям, що вони ні в якому разі не намагаються перешкоджати робочій діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, але, на превеликий жаль, COVID-19 продовжує поширюватись та мутувати, і ситуація із захворюванням у громаді є дуже складною. Наразі хворих вже доставляють до лікарні м. Бердичева.

«Микола Боровець зазначив, що місцева влада в межах своїх повноважень не має права приймати рішення щодо пом’якшення карантинних обмежень, про податкові канікули чи встановлення рівних прав для усіх суб’єктів господарювання. Усі обмеження, які діють на території громади, виконуються тільки згідно з вищезазначеною постановою Кабінету Міністрів України», - повідомили в мерії.

Врешті було домовлено з підприємцями, що до 19 березня міська влада проаналізує ситуацію та у форматі діалогу продовжить спілкування з підприємцями для побудови подальшого бачення діяльності ринку «Урожай», а саме тих, хто здійснює торгівлю непродовольчих товарів. Крім того, в мерії пообіцяли повторно підготувати звернення до Кабінету Міністрів України щодо врегулювання питань, аби надати підтримку місцевим підприємцям, які не можуть здійснювати свою підприємницьку діяльність в період «червоної» зони.

Нагадаємо, у Житомирі в перший день введення червоної зони кількасот підприємців влаштували мітинг. Вони вимагають внести зміни у рішення обласної комісії ТЕБ та НС та дозволити працювати малому бізнесу. На майдані Корольова зібралися підприємці з Житомира, Чуднова, Андрушівки та Бердичева.

Як повідомляв Житомир.info, з 3 березня 2021 року вся територія Житомирської області – у червоній зоні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Новоград-Волинський червона зона карантин ФОП акція протест Боровець  
Матеріали по темі