Влада

Звільнився начальник автобусного парку Житомирського трамвайно-тролейбусного управління

1 April 2021, 13:15

Начальник автобусного парку комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Роман Мусійчук звільнився з посади.

Декларацію перед звільненням він оприлюднив 31 березня.

З 1 січня по 26 березня 2021 року (останній день роботи – ред.) Мусійчук отримав в ТТУ 65 тис. 936 грн зарплати. Зазначимо, що за весь 2020 рік зарплата начальника автобусного парку становила 153 тис. 038 грн.

20 березня на своїй сторінці у Facebook Мусійчук оприлюднив прощальний допис з подяками.

«Ми всі разом робили історію комунального автобусного парку. Я кожному з вас вдячний, вдячний всім з ким всі ці роки працював пліч - о- пліч , дякую за підтримку, критику, невдоволення. Дякую за те що ми цей шлях йшли разом! І я горжуся своїм колективом!!! В житті, іноді приходить час прощатися, іноді так буває, хочемо ми того чи ні. Дякую кожному з вас за вашу працю, наполегливість та посмішки», - написав Роман Мусійчук.

Нагадаємо, Роман Мусійчук працював начальником автобусного парку ЖТТУ з 11 вересня 2018 року, на цю посаду його призначав начальник підприємства Євгеній Демчик.

Як повідомляв Житомир.info, з 10 вересня 2018 року до 23 серпня 2019 року Житомирським ТТУ керував Євгеній Демчик. З 12 листопада 2019 року мер Житомира призначив Андрія Нечуйвітра на посаду начальника комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ТТУ Мусійчук звільнення декларація  
Матеріали по темі