Місто

​Фірма депутата Житомирської міськради виграла конкурс на будівництво багатоповерхівки з доступним житлом в районі Маликова

14 квітня 2021, 16:42

Виконавчий комітет Житомирської міської ради збирається затвердити результати конкурсу з визначення переможця будівництва доступного житла для освітян та медиків в багатоповерхівці по провулку Червоному, 41-4 в Житомирі.

Про це йдеться у проєкті рішення виконкому «Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з визначення переможця будівництва, реконструкції об’єктів житлового призначення, соціального та/або доступного житла Житомирської міської об’єднаної територіальної громади та проєкту договору», оприлюдненому 14 квітня на сайті Житомирської міської ради.

«З метою забезпечення реалізації житлових прав громадян, які потребують державної підтримки та поліпшення житлових умов, відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу з визначення забудовника для будівництва, реконструкції об’єктів житлового призначення, соціального та/або доступного житла Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 15.07.2020 № 796, на підставі ст. ст. 30, 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив: 1. Затвердити протокол засідання конкурсної комісії з визначення переможця - забудовника для будівництва, реконструкції об’єктів житлового призначення, соціального та/або доступного житла Житомирської міської об’єднаної територіальної громади від 31.03.2021 № 2. 2. Затвердити проєкт договору про організацію будівництва частки доступного житла в багатоповерховому житловому будинку по провулку Червоному, 41-а, в місті Житомирі для її подальшої передачі у власність освітнім та медичним працівникам Житомирської міської об’єднаної територіальної громади згідно з додатком», - йдеться у проєкті рішення виконкому.


Скріншот з проєкту рішення виконкому

Як розповів у коментарі Житомир.info начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов, конкурс відбувся 31 березня. На участь у ньому надійшла одна заявка – від ДП «Фаворит ОПТ», ця фірма й була визнана переможцем конкурсу.

Зазначимо, що власниками компанії ДП «Фаворит ОПТ» є депутатка Житомирської міської ради Олена Розенблат та дружина її брата, екснардепа Борислава Розенблата - Жанна Розенблат. Фірма зареєстрована в місті Житомир по вулиці Вітрука, 6, спеціалізується на будівництві житлових та нежитлових будівель, статутний капітал – 100 тис. грн, директор Козачок Микола Володимирович.

Нагадаємо, на засіданні 22 вересня 2020 року виконавчий комітет Житомирської міської ради затвердив конкурсну документацію та доручив УКБ провести конкурс з визначення забудовника для будівництва доступного житла – багатоповерхового житлового будинку на земельній ділянці по провулку Червоному, 41-а. У листопаді 2020 року УКБ оголосило конкурс для забудовників, які за три роки зведуть у Житомирі багатоповерхівку з доступним житлом для освітян та медиків. Конкурс мав відбутися 22 грудня 2020, згодом його продовжили до 31 березня 2021.

Як повідомляв Житомир.info, 26 грудня 2018 року Житомирська міська рада планувала провести земельний аукціон з продажу ділянки площею 0,78 га по провулку Червоному, 41-а зі стартовою ціною 6 млн 750 тис. грн, але торги не відбулися. На сесії міської ради 31 жовтня 2019 року пропонували КП «Центр інвестицій» надати в постійне користування ділянку площею 0,78 га на провулку Червоному, 41-а для будівництва багатоквартирного житлового будинку з соціальним житлом, але достатньої кількості голосів пропозиція не набрала.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: провулок Червоний будівництво доступне житло багатоповерхівка Фаворит ОПТ конкурс УКБ  
Матеріали по темі