Політика

Народні депутати Арсеній Пушкаренко та Тетяна Грищенко відвідали село Луки

15 April 2021, 17:44

В селі Луки Малинської громаді цього року покращать освітню, медичну та дорожню інфраструктуру.

Народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Тетяна Грищенко відвідали село Луки, де оглянули місцеву школу.

Староста села Луки говорить, що саме завдяки співпраці з народними депутатами, у школі вже зробили дах.

«Завдяки депутату Верховної Ради Тетяні Миколаївні ми минулого року зробили дах на школі. Далі продовжуємо співпрацювати», – каже Іван Венглівський.


Народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Тетяна Грищенко запевнили, що й надалі будуть допомагати громаді у розвитку. В найближчих планах ремонт приміщення школи та її утеплення.

«У цьому році я виділила кошти, щоб зробити ремонтні роботи в класах та коридорах. Також подивимося по техніці, чого не вистачає. У наступному році обов'язково зробимо термосанацію, щоб школа була зручна для дітей», – говорить народний депутат України, фракція «Слуга Народу», Тетяна Грищенко.

«Школа під ключ. Тобто повністю за три роки ми побачимо проєкт: дах, всередині та утеплення. Це не лише проморемонт, це й комунікації, нова проводка. Навіть ті школи, які не потрапили до програми «Велике Будівництво» Володимира Зеленського і нашої команди, все одно наші народні депутати, такі як Тетяна Грищенко, віднаходять можливість», – сказав народний депутат України, фракція «Слуга Народу», Арсеній Пушкаренко.

За сприянням народного депутата Тетяни Грищенко в громаді з'явиться й сучасна амбулаторія.

«В цьому році ми вже виділили 300 тис. грн на амбулаторію. Для того, щоб надавати першу допомогу мешканцям цієї громади», – каже Тетяна Грищенко.

Крім цього, будуть виділені кошти на капремонт дороги Забране – Луки.

«Спільним рішенням нашої команди прийняте рішення зробити дорогу. Ці кошти фактично вже закладені. Залишилося лише, щоб обласна рада затвердила перелік доріг, які будуються в цьому році в Житомирській області. Думаю, в цьому році ми вийдемо на початок робіт і будемо здійснювати парламентський контроль з якістю цієї дороги. Ми продовжуємо розбудовувати інфраструктуру, тому ця дорога за 50 млн в цьому році в Малинській громаді з'явиться», – говорить Арсеній Пушкаренко.

Наостанок Арсеній Пушкаренко зазначив, що для команди «Слуга Народу» розбудова інфраструктури в регіонах є одним з головних пріоритетів.

Житомир.info.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Луки нардеп Пушкаренко Грищенко  
Матеріали по темі