Суспільство

У Житомирській області триває ремонт мостів через Случ та Норин, один мають завершити до кінця року, інший обіцяли відкрити у травні

21 квітня 2021, 12:12

У Житомирській області триває активна фаза капітального ремонту двох мостів – через річки Случ, поблизу Новограда-Волинського, та Норин, що в місті Овруч.

Про це 21 квітня повідомила пресслужба облдержадміністрації з посиланням на інформацію Служби автомобільних доріг у Житомирській області.

«У рамках Програми Президента “Велике будівництво” на об’єктах капітального ремонту мосту через річку Случ на автомобільній дорозі Р-49 Васьковичі – Шепетівка, км 92+351 та мосту через річку Норин, що у місті Овруч, на шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, км 47+402 активно проводяться роботи з влаштування бетону на монолітній плиті», – йдеться у повідомленні.

На мосту через річку Случ також продовжуються роботи зі зв’язування арматури.

У межах проєкту на штучній споруді передбачено:

• розібрати та влаштувати нову прогонову будову;
• влаштувати комплексне мостове покриття;
• реалізувати заходи з безпеки руху.

На 2021 рік заплановано провести капітальний ремонт шляху Р-49 між селами Чижівка та Наталівка на Новоград-Волинщині.

Підрядник: «SP.ZO.O.Mast — Bud». Фінасування: державний бюджет.

На мосту через річку Норин триває армування монолітної плити штучної споруди.

У рамках капітального ремонту мосту через річку Норин у місті Овруч вже проведено:

• розчищення укосів підходів та укосів конусів мосту від чагарнику;
• влаштовано тимчасовий проїзд для малогабаритного транспорту
• паралельно до існуючої штучної споруди;
• виконані роботи з гідроізоляції та влаштування перехідних плит.

Дорожній одяг після ремонту мосту складатиметься з двох шарів асфальтобетонного покриття.

На час ремонту рух для транзитного транспорту мостом у місті Овруч закрито. Об’їзд здійснюється через селище Народичі.

Згідно з договором, роботи будуть завершені до кінця 2021 року.

Підрядник: ПрАТ “Мостобудівне управління-3”.

Міст через річку Норин востаннє реконструювали 1999 року.

Зазначено також, що в рамках програми «Велике будівництво» у 2021 році продовжено відновлювати шлях М-21. Минулого року відремонтували 41,6 км у верхньому шарі та побудували в прикордонній зоні міст через річку Желонь.

«Автомобільна дорога М-21 – це важливий транспортний коридор, що сполучає Республіку Білорусь з Молдовою. Протяжність на території Житомирщини 224,5 км», – зазначають в ОДА.

Нагадаємо, поблизу Новограда-Волинського вчасно не добудували міст, а об’їзна грунтова дорога потребує капітального ремонту - таких висновків дійшло керівництво Житомирської облради після візиту 12 січня 2021 до села Чижівка та ознайомлення з ходом будівництва моста через Случ .На нараді 15 січня 2021 підрядник обіцяв добудувати міст через Случ поблизу Новограда-Волинського навесні, за умови відновлення фінансування.

3 березня 2021 року пресслужба Житомирської обласної ради інформувала, що 22 лютого підрядник, який будує міст через Случ поблизу Чижівки Новоград-Волинського району, відновив роботи. Зазначалося, що вже в травні планують по новозбудованому мосту пустити транспорт, хоча ще близько місяця знадобиться на наведення ладу перед офіційною здачею об’єкта в експлуатацію.

Як повідомляв Житомир.info, в листопаді 2020 року Служба автомобільних доріг у Житомирській області попереджала про закриття руху для транзитного транспорту мостом в місті Овруч у зв’язку з капітальним ремонтом мосту через річку Норин.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міст ремонт Случ Чижівка Норин Овруч САД ОДА  
Матеріали по темі