Місто

​У Житомирі створили робочу групу, яка має розробити техзавдання з реконструкції кінотеатру «Жовтень»

6 травня 2021, 13:06

У Житомирі створили робочу групу з розробки технічного завдання на проєктування об’єкта «Реконструкція кінотеатру «Жовтень» за адресою майдан імені С.П. Корольова, 11».

Відповідне розпорядження міського голови від 29 квітня оприлюднили на сайті Житомирської міської ради 5 травня.

«З метою забезпечення якісної підготовки завдання на проєктування об’єкта «Реконструкція кінотеатру «Жовтень» за адресою м. Житомир, майдан імені С.П. Корольова, 11» та затвердити її склад згідно з додатком. Надати право голові робочої групи, у разі потреби, залучати інших фахівців, спеціалістів, посадових осіб місцевого самоврядування до роботи робочої групи. Встановити строк робочої групи – один місяць. Результати роботи робочих групи, а саме розроблене технічне завдання на проєктування об’єкта «Реконструкція кінотеатру «Жовтень» за адресою м. Житомир, майдан імені С.П. Корольова, 11», надати управлінню капітального будівництва Житомирської міської ради», - йдеться у розпорядженні міського голови.

У додатку до розпорядження міститься склад новоствореної робочої групи, яку очолює заступниця міського голови Марія Місюрова. До робочої групи увійшли керівники управлінь та департаментів, депутати міської ради, голови громадських організацій, архітектори, актори.
Що зберігають у глядацькій залі житомирського кінотеатру «Жовтень» і який вигляд мають кіноапаратна та старі кабінети, дивіться у відеосюжеті від 5 лютого 2021.

Нагадаємо, 27 січня 2016 року мер Сергій Сухомлин вже створював робочу групу, яка мала займатися підтримкою, популяризацією сучасного мистецтва та забезпеченням умов для самореалізації молоді міста, створенням простору для культурного та інтелектуального дозвілля житомирян і гостей міста. Начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук пояснювала, що робоча група формуватиме своє власне бачення молодіжного артцентру в приміщенні кінотеатру «Жовтень»: у 2016 році планували зробити проєкт і наступного року подати його разом з проєктно-кошторисною документацією до фонду регіонального розвитку і просити кошти на реконструкцію «Жовтня».

Як повідомляв Житомир.info, про реконструкцію кінотеатру «Жовтень» почали говорити ще з 2011-го року. В приміщенні пропонували створити кіноконцертний зал, дім культури, молодіжний артцентр, але жодну з ідей не реалізували. У 2020-му році проєкт реконструкції кінотеатру виставили на громадське голосування, але тоді житомиряни обрали ремонт Нового Бульвару. Тоді ж у мерії повідомили, що проєкт з реконструкції «Жовтня» «поклали на полицю» допоки не знайдуть фінансування.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Жовтень кінотеатр реконструкція робоча група  
Матеріали по темі