Економіка

За 4 місяці аудитори Житомирської області під час ревізій виявили втрат на 28,5 млн грн: за порушення звільнені чотири посадовці

12 травня 2021, 10:33

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області протягом чотирьох місяців 2021 року провели 17 ревізій, 1 аудит та 16 перевірок державних закупівель. Під час ревізій виявили порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 28,5 млн грн.

Про це 12 травня повідомила Державна аудиторська служба України.

«Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 19,1 млн грн. Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій, за підсумками проведених заходів державного фінансового контролю, прийняли 7 управлінських рішень. Від упровадження наданих аудиторами пропозицій отримано економічного ефекту на суму майже 22 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що до об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 5 фінансових санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За вчинені фінансові порушення 25 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 2 – до матеріальної та 4 осіб звільнено з посади.

Правоохоронним органам передали матеріали 24 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 9 досудових розслідувань та вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Перед органом прокуратури ініційовано 3 позови щодо усунення виявлених порушень.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України були надіслані відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму понад 720 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели ревізію бюджету Миропільської селищної об’єднаної територіальної громади (колишній Романівський район) та окремих питань фінансово-господарської діяльності Миропільської селищної ради за період з 01.01.2017 по 31.08.2020 та виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 1,3 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аудитор аудитори ревізія  
Матеріали по темі