Влада

Євдокимова переобрали ректором «Житомирської політехніки»: був єдиним кандидатом, отримав 95% голосів

12 травня 2021, 17:29

На виборах ректора державного університету «Житомирська політехніка», які відбулися 12 травня 2021 року, переміг нинішній ректор Віктор Євдокимов.

Про свою перемогу і отримані 95% голосів виборців повідомив у Facebook сам Євдокимов.

«12 травня 2021 року викладачі та співробітники, аспіранти та студенти вдруге підтримали мою кандидатуру на виборах ректора університету! Участь у виборах ректора взяли 373 особи, з них мене підтримали 354 особи! Протягом останніх п'яти років МИ разом, об'єднавши наші зусилля, створювали новий Університет, крок за кроком реалізовуючи запропоновану мною та моїми однодумцями програму розвитку. Впевнено та відверто стверджую – наші кроки щодо виведення Університету за якістю освіти, рівнем наукових досліджень та їх результатів, комфортністю навчання, роботи та дозвілля на один рівень з кращими університетами України, були успішними», - написав переобраний ректор.

Нагадаємо, доктор економічних наук Віктор Євдокимов, який переміг у попередніх виборах на посаду ректора у березні 2016 року, цього разу був безальтернативним кандидатом.

Про доходи ректора «Житомирської політехніки» за 2020 рік читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, на місцевих виборах 2020 року Віктор Євдокимов був обраний депутатом Житомирської міської ради від партії «Слуга народу» і очолив партійну фракцію. Зазначимо, що Євдокимов балотувався в мери Житомира: посів друге місце, отримавши 7136 голосів (12,56%) і витратив на виборчу кампанію 277 тис. грн власних коштів.

У лютому 2021 ректор «Житомирської політехніки» Віктор Євдокимов став радником на громадських засадах голови Житомирської обласної ради Володимира Федоренка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомирська політехніка вибори ректор Євдокимов 
Матеріали по темі