Місто

У Житомирі більше сотні військовослужбовців та курсантів змагаються в турнірі пам'яті Героя України Тараса Сенюка

18 травня 2021, 14:31

У Житомирі більше сотні бійців змагаються за першість Збройних сил України з рукопашного бою у турнірі пам’яті Героя України, полковника Тараса Сенюка.

Організатори розповідають, що рукопашний бій - це невід’ємна частина підготовки бійця.

«Сьогодні у нас присутні всі види родів військ Збройних сил України, а також всі військові навчальні заклади ЗСУ від Харкова до Львова. 6 навчальних закладів та 5 команд видів родів військ. Загальна кількість учасників складає 126 осіб. Фізична підготовка - це основний предмет бойової підготовки, невід'ємна частина. Тому, якщо військовослужбовець виходить на татамі й б'ється, може бити, входити в сутичку, то він вже не думає, коли бере автомат та виходить на поле бою з ворогом, що йому робити, він виконує своє поставлене завдання», - говорить начальник з фізичної підготовки та спорту ДШВ ЗСУ Андрій Палагін.


Змагання традиційно відкриває донька Героя України, полковника Тараса Сенюка.

«Це дуже важливо так, як наші бійці віддавали життя за нашу Україну. Вони страждали за це, боролися, з думкою на серці про те, що роблять це для України. Добре, що роблять такі заходи, бо це увічнить пам'ять і ми не будемо забувати»,- каже донька Героя України Єлизавета Сенюк.

Турнір пам’яті проходить в Житомирі вп’яте. Цього року високі шанси отримати нагороди має збірна Десантно-штурмових військ, яка до цього виборювали перемогу тричі.

Учасники зазначають, що такий вид спорту допомагає сконцентруватися та йти до своєї мети, а сьогодні головною ціллю є перемога.

«У 2019 році програв зараз хочу підняти кубок. Закаляє характер, ти стаєш сильніше морально та ментально. Якісь ситуації ти переживаєш їх спокійніше в порівнянні з непідготовленою людиною. В порівнянні - той же стрибок з парашутом, багато людей переживають такий адреналін, деякі свідомість втрачають, а людина, яка загартована, то ставиться до цього спокійно», - розповідає інструктор з бойової армійської системи 199 навчального центру Володимир Бойко.

Фінальний поєдинок відбудеться 18 травня на базі Навчального центру Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році участь у турнірі пам'яті Героя України Тараса Сенюка взяли представники 8 вищих військових навчальних закладів та 5 родів військ.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Тарас Сенюк змагання військові  
Матеріали по темі