Місто

У Житомирі не можуть демонтувати самовільно встановлені МАФи, бо деякі власники звернулися до суду

31 May 2021, 18:18

У березні цього року виконавчий комітет затвердив перелік тимчасових споруд, які підлягають демонтажу, адже вони були встановлені самовільно та без паспорта прив’язки. Йшлося про МАФи біля Житнього ринку, у гідропарку та парку Гагаріна, на вулицях Князів Острозьких і Київській. Сьогодні частина з них досі працює.

Як повідомили в інспекції з благоустрою, ще у березні надіслали приписи власникам споруд, щоб ті демонтували їх, а у відповідь деякі підприємці звернулися до суду.

Загалом із 15 кіосків залишилося демонтувати 8. У цей перелік входить ще один МАФ на Вітрука, 9.

«Князів Острозьких, 81 та Вітрука, 9 – це два великих об'єкти, які були зроблені з фундаменту, тобто вони не привезені й не поставлені, щоб можна було під'їхати взяти кран чи маніпулятор і забрати, демонтувати. Ми зараз повідомили в поліцію і якщо не на цьому, то на наступному тижні будемо приступати, бо без поліції ці об'єкти взяти не можемо. Ми готуємося до цих і, крім того, залишились недемонтовані (за адресою) Житній ринок, 1. Там їх 6 об'єктів. Всі вони (власники) подали до суду, і є судове провадження Житомирського окружного адміністративного суду і забезпечено позов, тобто вони просять поки не демонтовувати, і справа на розгляді. Так само по всіх МАФах, які на Житньому ринку», – розповідає заступниця начальника КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» міської ради Наталія Павлюк.

Нагадаємо, 1 березня 2021 року на сайті Житомирської міської ради оприлюднили проєкт рішення виконкому про демонтаж 14 самовільно встановлених кіосків на Житньому ринку та в гідропарку. Під час засідання виконкому 17 березня повідомили, що КП «Інспекція з благоустрою» надішле приписи власникам споруд, щоб ті демонтували їх самостійно протягом кількох днів. У випадку, якщо власники не приберуть кіоски, то комунальники демонтують їх за допомогою спецтехніки.

Куди діваються демонтовані у Житомирі МАФи, дивіться у фоторепортажі від 12 грудня 2019 року

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: МАФ кіоск демонтаж Інспекція з благоустрою  
Матеріали по темі