Влада

​Голова Держприкордонслужби України перевірив, як у Житомирській області охороняють кордон з Білоруссю

3 June 2021, 17:03

У Житомирській області з борта патрульного вертольота Н125 голова Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко здійснив повітряний моніторинг кордону по ділянці Житомирського прикордонного загону. Окрім цього, він перевірив як здійснюється охорона «зеленої» ділянки держрубежу та проходять роботи з позначення кордону на місцевості.

Про це 3 червня повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

«Нам необхідно продовжувати нарощувати систему охорони державного кордону з Білоруссю. Це стосується всієї ділянки, в тому числі і меж зони відчуження. І хоч на сьогодні, обстановка на кордоні з Республікою Білорусь стабільна, а охорона кордону здійснюється посилено, ми й далі посилюємо наші технічні та інженерні можливості. Ми маємо забезпечити національну безпеку України від усіх можливих загроз», - зазначив Сергій Дейнеко, спілкуючись з керівництвом загону та прикордонних підрозділів.


Він додав, що Держприкордонслужба враховує всю інформацію, що може вплинути на охорону кордону і максимально задіює всі необхідні ресурси.

«У ході роботи Голова ДПСУ також перевірив використання прикордонниками в охороні кордону безпілотних авіаційних комплексів та патрульних катерів на річковій ділянці. Крім того, він проінспектував стан охорони кордону в межах зони відчуження на ділянці відділу «Іванків».

Детально обговорювався порядок взаємодії між Житомирським і Чернігівським прикордонними загонами та з іншими правоохоронними органами. Окрему увагу прикордонники приділили посиленню ділянок кордону з Білоруссю підрозділами швидкого реагування, в тому числі 10-го Окремого загону оперативного реагування «ДОЗОР», – йдеться у повідомленні.

Під час поїздки у пункті пропуску «Вільча» Голова Держприкордонслужби також перевірив, як в сьогоднішніх умовах відбуваються пропускні операції, зважаючи на зменшення пасажиропотоку через карантинні обмеження. Зазначається, що це один з семи пунктів пропусків, які нині функціонують на українсько-білоруському кордоні.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці жовтня 2020 року житомирські прикордонники попереджали про обмеження руху через кордон з Білоруссю.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: прикордонники Білорусь кордон Держприкордонслужба 
Матеріали по темі