Місто

Житомирська лікарня №2 вже не приймає пацієнтів з COVID-19, - Марія Місюрова

11 June 2021, 11:39

Житомирська міська рада кожного робочого дня публікує інформацію по кількість госпіталізованих з COVID-19 за останню добу. І якщо станом на 31 травня в житомирській лікарні №1 перебувало 46 пацієнтів з підтвердженим коронавірусом та підозрами, в лікарні №2 – 32, то через тиждень, станом на 7 червня в лікарні №1 перебувало 66 таких пацієнтів, а в лікарні №2 – жодного.

Ситуація 11 червня Житомир.info прокоментувала заступниця мера Житомира Марія Місюрова.

«З 1 червня лікарня №2 не приймає пацієнтів з коронавірусом. Відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, в Житомирській області визначені опорні лікарні, які надають допомогу хворим з COVID-19, в Житомирі це комунальне підприємство «Лікарня №1» Житомирської міської ради. Всі пацієнти з підозрою на COVID-19 та підтвердженими випадками госпіталізуються в лікарню №1, лікарня №2 працює в плановому і ургентному порядку і надає допомогу по всім іншим нозологіям», - сказала Марія Місюрова.

Вона також пояснила, чому в інформації міської ради зазначалося, що станом на 4 червня в лікарні №2 передували 14 пацієнтів з коронавірусом.

«Там знаходилися пацієнти, які мали бути доліковані, тому що ми не могли виписати пацієнтів, які ще потребували госпіталізації. В лікарні №2 під інфекційне відділення було перепрофільоване інше відділення, на даний час інфекційне відділення в цій лікарні не функціонує. Надалі, якщо в нас буле зростання госпіталізації, то лікарня знову буде надавати допомогу хворим на COVID-19», - пояснила заступниця мера.

Кількість госпіталізованих станом на 31.05.2021

Кількість госпіталізованих станом на 4.06.2021

Кількість госпіталізованих станом на 7.06.2021

Кількість госпіталізованих станом на 11.06.2021

Нагадаємо, восени 2020 року, коли житомирська міська лікарня №2 почала приймати на стаціонарне лікування пацієнтів з коронавірусом, завідувач міського центру ішемічних хвороб ЦМЛ №2 Олесь Кутній очолив спеціалізоване інфекційне відділення.

Як повідомляв Житомир.info, за минулу добу, 10 червня 2021 року, в Житомирській області було зареєстровано 27 нових інфікувань COVID-19 та три летальні випадки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: лікарня коронавірус Місюрова госпіталізація  
Матеріали по темі