Місто

У Житомирі пройшов перший в Україні забіг з поліцейськими, участь взяли триста бігунів

12 червня 2021, 12:18

О 10:00 год. 12 червня на Старому бульварі у Житомирі стартував «Забіг єдності. Поліція передає естафету». Команди у складі чотирьох осіб, з яких двоє – поліцейські, передають естафету один одному. Кожен учасник мав подолати дистанцію у 3 км.

За словами організаторки заходу та виконавчої директорки неурядової організації «Сучасний Формат» Жанни Соловйової, в естафеті бере участь 300 бігунів. До забігу долучилися начальник ГУНП в Житомирській області Юрій Олійник та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, які передавали естафету один одному. Захід відбувся за сприяння Житомирської міської ради.


До сьогодні подібних заходів в України не проводили, тому організатори планують встановити рекорд - наймасовіший забіг поліцейських з містянами. Його зафіксують представники Книги рекордів.

Окрім цього, з 12:00 на Старому бульварі проходять дитячі забіги на 200 метрів. На них зареєструвалося більше сотні маленьких учасників.

Нагадаємо, у Житомирі через «Забіг єдності» на кілька годин перекриють рух по Великій Бердичівській та Пушкінській

Як повідомляв Житомир.info, 12 червня в Житомирі пройде забіг з поліцейськими, на якому планують встановити рекорд України.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: поліцейські забіг Сучасний формат поліція  
Матеріали по темі