Суспільство

У Житомирській області за тиждень проінспектували 36 пришкільних таборів, у кількох виявили порушення та склали протоколи

14 червня 2021, 15:03

Упродовж минулого тижня (7-13 червня) спеціалісти територіальних структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області проінспектували 36 пришкільних таборів. У шести з них виявили порушення. За результатами перевірок склали 7 протоколів, а також надали кілька приписів.

Про це 14 червня повідомила пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області.

«З метою забезпечення проведення на належному рівні оздоровчої кампанії у 2021 році, спеціалістами ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області перевірено в процесі функціонування 36 пришкільних таборів та 1 позаміський табір цілодобового перебування («Супутник»). Порушення вимог чинного законодавства виявлено під час перевірки 6 пришкільних таборів (в 4-х порушення протиепідемічних вимог та в 2-х порушення в організації харчування дітей). За результатами виявлених порушень складено 7 протоколів по ст.42 КУАП, надано 6 приписів з пропозиціями щодо усунення недоліків, за результатами двох перевірок поінформовано органи державної влади», – йдеться у повідомленні.

У пресслужбі ГУ Держпродспоживлужби в коментарі Житомир.info уточнили, що порушення були виявлені у чотирьох пришкільних таборах на території колишнього Лугинського району та у двох – у колишньому Попільнянському районі. Також у Держпродспоживслужбі зазначили, що при перевірці житомирського позаміського табору «Супутник», а також у пришкільних таборах Житомира порушень виявлено не було.

Нагадаємо, з 31 травня 2021 року в Житомирі мали запрацювати 29 пришкільних таборів для дітей початкової школи, а також мовні табори для учнів інших класів, крім випускних. Окрім пришкільних таборів, у Житомирі літній відпочинок організували і при музичних школах, а також підліткових клубах і бібліотеках. Як діти відпочивають у денному таборі на базі «Художньої школи імені Віктора Шкуринського», дивіться у відеосюжеті від 8 червня 2021 року

Як повідомляв Житомир.info, у 2021 році оздоровлення дітей у житомирському позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» розпочалося з 10 червня. Кількість дітей, які цьогоріч відпочиватимуть у таборі, буде меншою, аніж планувалося. Путівки для юридичних та фізичних осіб цьогоріч реалізовуватися не будуть.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: табір пришкільний табір дитячий табір оздоровлення відпочинок  
Матеріали по темі