Влада

Голова житомирського «Пласту» отримав премію Кабінету міністрів за особливі досягнення у розбудові України

23 червня 2021, 12:55

Кабінет міністрів присудив премії за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Відповідне розпорядження ухвалили на засіданні Уряду 23 червня 2021 року.

«Проектом акта пропонується присудити 20 Премій Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2020 рік особам віком до 35 років у розмірі 50 тисяч гривень кожна», - зазначається у пояснювальній записці до розпорядження.

Серед тих, хто отримає премію, є один представник Житомирської області: МАКАРЧУК Ігор Сергійович – голова Житомирського міського осередку «Пласт». Його відзначили «за національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військових формувань та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях».

Нагадаємо, Ігор Макарчук є членом обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання та молодіжної політики.

Як повідомляв Житомир.info, в січні 2020 року представники житомирського осередку «Пласту» у приміщенні ОДА вшанували пам'ять студентів, які загинули у бою під Крутами, та провели військово-історичну реконструкцію подій 1918 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ премія Пласт Макарчук  
Матеріали по темі