Влада

Голова Житомирської ОДА через півтора року роботи вирішив створити нову координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

18 February 2021, 16:53

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко вирішив створити нову координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання та молодіжної політики та ліквідувати створену попередником.

Розпорядження про створення обласної координаційної ради Бунечко підписав 12 лютого 2021 року.

«Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.08.2016 №250 «Про створення обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді», від 18.03.2019 №100 «Про затвердження нового складу обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді», від 29.07.2019 №275 «Про створення обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання та молодіжної політики», - йдеться у документі.

Очолює новостворену координаційну раду заступник голови ОДА Юрій Оханський. У її складі, зокрема: виконавчий директор ВМГО «Асоціація КВН України» Володимир Виговський; начальник відділу у Житомирській області Міністерства у справах ветеранів Валерій Логінов; голова Житомирського осередку молодіжної організації «Пласт» Ігор Макарчук; спеціаліст відділу кадрового забезпечення управління СБУ в Житомирській області Валентина Паламарчук; депутат обласної ради, голова гуманітарної комісії Олександр Савченко; народна артистка України Ірина Шинкарук.

Як повідомляв Житомир.info, з квітні 2018 року в Житомирській облдержадміністрації було управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту. 26 вересня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко підписав розпорядження про нову структуру облдержадміністрації, за якою створено новий департамент культури, молоді та спорту, шляхом об’єднання двох управлінь: управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту та управління культури та туризму. 13 березня 2020 року на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту голова ОДА призначив Максима Обшту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА розпорядження координаційна рада патріотичне виховання  
Матеріали по темі