Влада

​У Житомирській облраді створили робочу групу з підготовки інвестиційного форуму «Polissia Invest»

25 June 2021, 15:36

В облраді створили робочу групу, яка має розробити концепцію, план підготовки та проведення Житомирського інвестиційного форуму «Polissia Invest».

Відповідне розпорядження голови Житомирської облради від 18 червня оприлюднили на офіційному сайті 25 червня.

«Утворити робочу групу з підготовки та проведення Житомирського інвестиційного форуму «Polissia Invest». Робочій групі розробити концепцію, план підготовки та проведення Житомирського інвестиційного форуму «Polissia Invest»

Робочу групу створили з метою реалізації заходів, передбачених підписаним 18 червня меморандумом про співпрацю між Житомирською ОДА, облрадою, Житомирською міською радою та ГО «Житомирський інвестиційний центр».
Зазначимо, що ГО «Житомирський інвестиційний центр» була зареєстрована в Житомирі в 2015 році. Засновниками громадської організації є Олег Карпека, Олександр Палашкевич та Вадим Ліскі. Керівником ГО є Вадим Ліскі – депутат Житомирської міської ради, ініціатор створення Житомирського бізнес клубу, співвласник ТОВ «Житомирський картонний комбінат».

Як повідомляв Житомир.info, Житомирський бізнес-клуб ініціював проведення Інвестиційного форуму Polissya Invest, на якому обіцяють дискусії та батл у форматі «Бізнес VS Влада».

Інвестиційний форум проведуть в Житомирі восени 2021. Більш детально дивіться у відеосюжеті тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: інвестиційний форум робоча група Ліскі  
Матеріали по темі