Місто

​У Житомирі скасували часові обмеження на пільговий проїзд у громадському транспорті

1 July 2021, 17:07

Від сьогодні, 1 липня, у громадському транспорті зняли обмеження у часі для пільгової категорії житомирян. Відповідне рішення члени виконавчого комітету прийняли ще 18 червня.

«Карантин не закінчився, але ми вийшли з помаранчевої та червоної зон, влітку є пом’якшення, кількість хворих зменшується, тому прийнято рішення зняти обмеження, які діяли для наших пільгових категорій, це до 10 години ранку і після 16 години. На сьогоднішній день ці обмеження зняті у нашому комунальному транспорті і на всіх автобусних маршрутах. Тому з 1 липня наш пільговик згідно до всіх рішень і тарифів, які були прийняті до цього, сьогодні може користуватися громадським транспортом. По «карті житомирянина» в маршрутних транспортних засобах вони їздять по 3 гривні, до цього вони теж не могли до 10 години, тому платили повну вартість», — зазначає заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.


Дехто вже скористався можливістю проїзду у громадському транспорті з самого ранку, люди розповідають, що стали свідками поодиноких випадків технічних проблем.

«Я розрахувався «карткою житомирянина», тому і не було ніяких проблем, але на моїх очах інші пасажири зробили спробу показати пільгове посвідчення і не вийшло. Кондуктор сказав, що поки нічого не знає, команди не було», — каже житомирянин Сергій.

«В мене «карта житомирянина» пенсійна. Дуже добре, що з сьогоднішнього дня ми можемо їздити так, як сказано і за законом по пенсійному віку. Проблем не виникало, бо доводилося їздити саме в той час, який оговорено, а сьогодні — все добре», — розповідає Світлана.

«Користуюся пільговим проїздом. Кондуктори мені сказали, вони молодці. Проблем не виникало, все було добре, головне — маску одягати», — каже Сергій.

В муніципалітеті обіцяють проблему вирішити найближчим часом.

«У нас сьогодні перший день, вранці лише почали, і технічно комунальне підприємство «Житомиртранспорт», яке відповідає за роботу електронного квитка дві ночі підряд переналаштувало всю систему, тому не повинно було бути ніяких збоїв. Зараз ми зберемо якусь інформацію, працює «гаряча лінія», до обіду, думаю, що ми зберемо поодинокі випадки, відреагуємо і найближчим часом вирівняємо», — каже Олександр Шевчук.

Хоча Кабмін і не скасував обмеження щодо кількості пасажирів, але у Житомирі вони фактично не діють.

«На сьогоднішній день постанова діє, обмеження не зняли, але все ж таки не обмежуємо тільки в кількості сидячих. Кількість транспорту в нас не зменшилася і не збільшилася, ми випускаємо стандартний випуск, і ми розуміємо, що пасажирам треба їхати на роботу, у справах, нашим пільговикам - в лікарні і поліклініки, тому не ведемо суворо роботу по кількості сидячих місць», — зазначає Олександр Шевчук.

У випадку, якщо водій відмовляється перевозити по пільговій вартості, можна звернутися за телефоном «гарячої лінії», який вказаний у самому транспорті.

Телефон гарячої лінії: (067) 503-21-26 або (093) 503-21-26.

Нагадаємо, з 2 листопада 2020 року пільговий проїзд у Житомирі діяв лише упродовж 6 годин: з 10.00 до 16.00.

У січні 2021 Житомир.info з’ясовував, скільки ще діятимуть часові обмеження на пільговий проїзд у громадському транспорті Житомира та чи готова міська влада скасувати ці обмеження. Про це дивіться у відеосюжеті від 28 січня 2021.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: транспорт пільговий проїзд часові обмеження  
Матеріали по темі