Місто

​Понад три сотні плавців долучилися до цьогорічного турніру «Teteriv Оpen» у Житомирі

17 July 2021, 19:36

17 липня у житомирському гідропарку пройшов шостий турнір з плавання «Teteriv Оpen».

В цьогорічному турнірі взяло участь понад три сотні плавців, серед яких є як професійні спортсмени, так і аматори.

«Розпочали ми турнір з найбільших дистанцій – це 6 км та 4 км. Після цього стартують менші дистанції – 600 метрів, переважно діти віком від 9 років і старше, але всі спортсмени. Зараз стартуватимуть 2 км, також спортсмени. Трохи пізніше стартують всі бажаючі. Зараз зареєстровано 110 учасників, реєстрація зупинена, стартуватимуть на 300 метрів – це вже любителі плавання, не спортсмени. Сьогодні у нас напевно рекорд, тому що скучили плавці й змінилася дата проведення чемпіонату, багато хто зі спортсменів зміг знайти час і приїхати до Житомира. Тому у нас сьогодні понад 300 учасників», - розповіла начальниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міськради Ірина Ковальчук.

До цьогорічного турніру долучилися учасники з різних міст України. Найстаршому плавцю 73 роки.

«Сьогодні у нас представлені міста: Львів, Чернівці, Вінниця, Рівне, дуже багато команд з Києва та Київської області, звичайно Житомир і Житомирська область, які є основними учасниками та досить конкурентними. Наймолодші, у нас дозволено з 9 років, а найстарший учасник був заявлений Костянтин Щеглов, але він вирішив побути з нами в якості надихаючого та мотивуючого учасника, а брав участь у запливі 73-річний учасник, він долав 4 км», - сказала Ірина Ковальчук.

Нагадаємо, що на початку тижня, 12 липня, житомирян запрошували долучитися до масового запливу Teteriv Оpen та повболівати за плавців.

Як повідомляв Житомир.info, 26 червня 2021 у житомирському гідропарку найсильніші плавці країни змагалися за першість у чемпіонаті України з плавання на відкритій воді.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Teteriv Оpen плавання Тетерів турнір гідропарк  
Матеріали по темі