Події

​Житомирський підприємець та двоє його спільників привласнили понад 720 тис. грн на ремонті сільської школи та спорткомплексу: справу передали до суду

21 липня 2021, 12:50

Прокуратура спрямувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох осіб, які підробивши документи, привласнили бюджетні кошти під час ремонту школи та спортивного комплексу в Бердичівському районі (раніше Андрушівський). Унаслідок неправомірних дій підрядником та його спільником було привласнено 723 тис. грн.

Про це 21 липня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«Бердичівською окружною прокуратурою до суду спрямовано обвинувальний акт стосовно трьох осіб за фактом підроблення документів, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб, використання підроблених документів, привласнення майна в особливо великих розмірах, а також неналежного виконання службовою особою своїх службових обов’язків (ч.ч. 3,4 ст. 358, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України)», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляє пресслужба прокуратури, у вересні-грудні 2017 року підприємець з міста Житомира, відповідно до укладених договорів, виконував капітальні ремонти дахів і заміну вікон та дверей (енергозбереження) Крилівської загальноосвітньої школи та Червоненського центру дозвілля (спортивного комплексу), що в Бердичівському районі, за бюджетні кошти на загальну суму 2,4 млн грн. Для проведення ремонту також залучив свого знайомого.

По закінченню ремонту підрядник спільно зі своїм знайомим внесли до офіційних документів недостовірні відомості, завищивши обсяги виконаних будівельних робіт та використаних матеріалів на загальну суму понад 720 тис. грн.

Інженер з технічного нагляду, який виконував ліцензійний нагляд за якістю проведеного ремонту, неналежним чином перевірив фактично виконані роботи та їх відповідність відображеним в офіційних документах цифрам.

«З метою конфіскації майна, за клопотанням, погодженим із процесуальним прокурором, на майно одного з фігурантів справи - два автомобілі Fiat Tipo та Peugeot 407 (1991 та 2006 років випуску) судом накладено арешт. Також, з метою відшкодування завданих територіальній громаді збитків, процесуальним прокурором заявлено до суду позов про стягнення зазначеної суми», - йдеться у повідомлені.

На ресурсі ProZorro є закупівлі на капітальні ремонти дахів і заміни вікон та дверей Крилівської ЗОШ та Червоненського центру дозвілля.

Так, Червоненська селищна рада 15 вересня 2017 року уклала угоду з ФОП Мельником Миколою Вікторовичем на капітальний ремонт даху та заміну вікон (заходи енергозбереження) Крилівської ЗОШ І-ІІ ст. Вартість укладеної угоди - 1,2 млн грн, роботи були виконані до 31 грудня 2017 року.

Також Червоненська селищна рада 23 жовтня 2017 року уклала ще одну угоду з ФОП Мельник М.В. на капітальний ремонт даху та заміну вікон і вхідних дверей Червоненського центру дозвілля (спортивного комплексу). Вартість укладеної угоди 1,5 млн грн, роботи були виконані до кінця 2017 року.

ФОП Микола Мельник зареєстрований в Житомирі по провулку Малий. Спеціалізується підприємець на неспеціалізованій оптовій торгівлі.

Нагадаємо, у січні поточного 2021 року прокуратура оголосила про підозру у привласненні 440 тис. грн підрядником та субпідрядником під час ремонту покрівель двох сільських шкіл у Бердичівському районі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт привласнення школа центр дозвілля Червоне Крилівка  
Матеріали по темі