Місто

Житомир відвідали учасники п’ятого ювілейного «Мотопробігу Єдності 2021»

23 липня 2021, 16:09

Пів сотні учасників п’ятого «Мотопробігу Єдності 2021» 23 липня завітали до Житомира.

П’ять днів тому вони стартували в Ужгороді. Байкери планують провезти Державний прапор України та Кримськотатарський прапор через низку міст країни, від Заходу до Сходу.

«Починаємо, як завжди, з Ужгорода. Цього разу обрали трохи складніший маршрут до Житомира, тому що заїхали в Чернівці, де було неякісне покриття, довелося заїхати на мийку після таких доріг. Дощі поливали, у Львові були калюжі по коліна, реально. Людей, як завжди, багато, люди підтримують ідею. Поляк завжди з нами, це круто та вже традиційно. Ми заїжджаємо традиційно в Коростишів, далі – Київ, Суми, Чернігів. Рухаємося до адміністративного кордону. Наймолодший за кермом – 18 років, через те, що він має можливість отримати водійське посвідчення. Найстарший, складно сказати, хтось приєднався, за 60 років – це сто відсотків», – говорить співорганізатор мотопробігу Юрій Буртовський.


«Через всі міста їдемо, об'єднуємо Україну. Для того, аби довести ці прапори під Донецьк, під окуповані території поїдемо. Наприкінці передаємо на Хортиці прапор і Кримськотатарський прапор, з усіма підписами з різних міст, передаємо на Крим. Тим самим підтверджуємо, що ми – єдина Україна», – каже учасник мотопробігу Олександр Корнєєв.

Наймолодшому учаснику 18 років. Він вирушив у дорогу разом з батьком, який вже неодноразово долучався до мотопробігу.

«Звичайно, важко, тому що я лише з цього року почав їздити на мотоциклі, десь три місяці тому, і ось вже їдемо на таку велику дистанцію. Ми їхали, два дні тому був цілий день дощ, якщо немає загрози життю учасників пробігу, то ми їдемо», – каже учасник мотопробігу Віталій Яценко.

Фінішувати байкери планують 1 серпня у Запоріжжі.

Як повідомляв Житомир.info, 18 липня 2019 року через Житомир проїжджали учасники «Мотопробігу Єдності 2019», серед яких був дев'ятирічний житомирянин.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мотопробіг байкер Мотопробіг Єдності  
Матеріали по темі