Суспільство

На полігоні під Житомиром визначають найкращу снайперську пару Десантно-штурмових військ ЗСУ

28 липня 2021, 14:59

На полігоні під Житомиром визначають найкращу снайперську пару серед частин та підрозділів Десантно-штурмових військ ЗСУ. Змагання розпочалися 27 липня і проходять другий день. Снайпери-десантники виконують вправи вдень та вночі, з незручних положень та з різних зразків озброєння.

Учасники змагань мають високий рівень підготовки та беруть участь в бойових діях на сході України.

«Тут всі вправи складні, дуже складні, оскільки тут комплекс вправ, взятий з різних спортивних дисциплін, поліцейських дисциплін і навіть деякі взяти з інших армій, таких як США, Британія. Звідти взяти вправи, які вони проходять, і все найважче тут впроваджується, щоб всі розуміли свій рівень підготовки й те, що потрібно удосконалити», – каже учасник змагань.


Також снайпери пояснюють: робота в парі має бути злагодженою, адже один стріляє, інший в цей час – координує.

«В обов'язковому порядку потрібно один одного відчувати з однієї простої причині – пара працює, один стріляє, а інший коректує. Тобто, люди повинні один одного розуміти, знати особливості один одного, оскільки запорука успішного попадання буде залежати від того, наскільки ваш напарник правильно врахував індивідуальні якості», – додає снайпер-десантник.

«Ми не забобонні, ми більш перфекціоністи, у нас все повинно бути чітко, всі речі на своїх місцях, все завжди з собою», – говорить інший учасник змагань.

Використовують снайпери сучасну зброю вітчизняного та закордонного виробника.

««Зброяр» набагато вищий клас ніж СВД, мені дуже подобається і «Зброяр» і Savage, гвинтівки класні. Перевага у всьому: і калібр, кучність, зручність і так далі», – зауважує учасник змагань.

Заступник головного судді зазначає: такі змагання, в першу чергу, – це досвід для стільців.

«Головна мета проведення цього конкурсу, як ми постійно наголошуємо, – обмін безцінним досвідом. Усі учасники змагань не спортсмени, вони не займаються у стрілецьких клубах, а постійно в службовій діяльності виконують бойові завдання. Друге – це, звичайно, підвищення своєї майстерності. Кожен учасник знає, що найкраще тренування – це участь у змаганнях. Ну і третє – це визначення найкращої снайперської пари ДШВ, яка надалі візьме участь на першість Збройних Сил», – каже заступник головного судді змагань Володимир.

Визначити найкращу пару снайперів мають вже завтра, 29 липня.

Нагадаємо, у 2020 році в конкурсі на кращу снайперську пару Десантно-штурмових військ ЗСУ у Житомирі перемогли снайпери з Миколаєва.

Як повідомляв Житомир.info, 30 червня 2021 року на стадіоні Житомирського агротехнічного коледжу проходив всеукраїнський чемпіонат Десантно-штурмових військ Збройних сил України з регбі-7.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: полігон ДШВ десантник ЗСУ  
Матеріали по темі