Місто

Житомирський центр вакцинації наприкінці серпня планують перемістити в кінотеатр «Жовтень»

3 August 2021, 10:55

Наприкінці серпня центр вакцинації, який зараз знаходиться в спортивній залі школи №6, планують перемістити в приміщення колишнього кінотеатру «Жовтень», що на майдані Корольова.

Про це 3 серпня в коментарі Житомир.info сказала заступниця мера Марія Місюрова.

«На засіданні виконкому буде прийняте рішення про зміну локації, скоріш за все це буде колишній кінотеатр «Жовтень». Останній день роботи центру вакцинації в школі №6 – 25 серпня, бо нам потрібно підготувати їдальню та спортивну залу до нового навчального року», - повідомила Марія Місюрова.

Вона також зазначила, що центр вакцинації буде працювати у День Незалежності, 24 серпня.

«23 і 24 серпня центр вакцинації буде працювати, бо в нас є люди, яким в ці дні треба робити ревакцинацію, вводити другу дозу вакцини. Обов’язково ми будемо працювати», - наголосила заступниця мера.

Нагадаємо, 22 липня, коли в Житомирській області почали щеплення всіх охочих без попереднього запису, Марія Місюрова говорила, що в спортзалі школи №6 житомирський центр вакцинації працюватиме і впродовж вересня. У Житомирі центр вакцинації з 22 липня працює щоденно.

За інформацією Житомирської міської ради, з 26 липня до 1 серпня у Центрі вакцинації від COVID-19 вакцинували 4705 людей.

«Понад тиждень Центр працює щоденно, щеплює вакцинами CoronaVac та Moderna. Останній житомиряни віддають перевагу: препарат Moderna за означений період отримали 3300 людей, CoronaVac – 1405. З-поміж вакцинованих 500 – люди у віці 70+», - йдеться у повідомленні, оприлюдненому 3 серпня.

Як отримати міжнародний сертифікат про вакцинацію дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, станом на 24 липня 2021 року в Житомирській області проти коронавірусу вакцинувалися майже 148 тисяч жителів, найбільше щеплених у віковій категорії 20-39 років – 39162 особи. У Житомирі 24 липня приблизно два десятки людей вийшли на ходу проти примусової вакцинації від COVID-19.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вакцина коронавірус вакцинація щеплення Місюрова  
Матеріали по темі