Місто

​У Житомирі оголосили новий тендер з реконструкції аеродромного комплексу за 800 млн грн, а попередній на пів мільярда відмінили​

16 August 2021, 12:04

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на реконструкцію аеродромного комплексу в Житомирі. Очікувана вартість закупівлі становить - 800,6 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 13 серпня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, реконструювати аеродромний комплекс, що розташований в Житомирі по вулиці Авіаторів, 9, підрядник має до 31 грудня 2022 року. Джерело фінансування: 770,6 млн грн з державного бюджету України та 30 млн грн з місцевого бюджету.

У технічному завданні вказано, що переможець торгів має провести підготовчі та земляні роботи, роботи з водовідведення та зовнішнього електроосвітлення, улаштувати нове покриття на штучній злітно-посадковій смузі, світлосигнальне обладнання та інше.

Управління капітального будівництва приймає тендерні пропозиції до 14 вересня, аукціон запланований на 20 жовтня 2021 року.

Зазначимо,18 червня 2021 року управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на реконструкцію аеродромного комплексу в Житомирі. Очікувана вартість закупівлі становила - 476,3 млн грн. Однак 1 серпня цей тендер замовник відмінив через неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель.

Нагадаємо, 30 червня 2021 аеропорт «Житомир» отримав статус міжнародного з цілодобовим пунктом пропуску через державний кордон.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії Житомирської міської ради 2 вересня 2020 року депутати проголосували за прийняття у комунальну власність міської ОТГ частини майна житомирського аеропорту та проєктної документації на реконструкцію аеродромного комплексу. 7 жовтня створена за дорученням прем'єр-міністра Дениса Шмигаля комісія визнала аеропорт «Житомир» готовим для здійснення міжнародних перевезень.

24 грудня 2020 року, коментуючи визначення обсягу фінансування на 2021 рік реконструкції аеродромного комплексу в Житомирі на вул.Авіаторів, 9 в розмірі 500 млн грн, Сергій Сухомлин висловив сподівання, що в 2021 році на реконструкцію аеропорту «Житомир» виділять з державного бюджету 300 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аеропорт аеродром реконструкція злітна смуга тендер УКБ  
Матеріали по темі