Події

У Житомирській обасті чиновника затримали за хабар (оновлено)

2 April 2007, 12:13

Сталим пріоритетом діяльності органів внутрішніх справ залишається боротьба з хабарництвом. Проте час від часу в суспільстві можна почути нарікання на те, що виявляються хабарники лише серед посадовців та керівників найнижчої ланки влади. Однак, сьогодні пріоритети у боротьбі з цим негативним явищем міліцією Житомирщини зроблено на виявлення хабарників серед посадовців, які мають реальні розпорядчі функції держави, наділені регуляторними та дозвільними повноваженнями. З цією метою проводяться  комплексні перевірки дотримання вимог Законів України „Про державну службу”, „Про боротьбу з корупцією”, інших нормативно-правових актів з питань державної служби та запобігання корупції і хабарництва в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування. Такий підхід дозволив правоохоронцям виявити у 2,3 рази більше таких злочинів, а серед викритих посадовці райдержадміністрацій, митники та ін.

Зокрема, 30 березня 2007 року співробітниками управління МВС України в Житомирській області спільно з прокуратурою області був затриманий „на гарячому”  під час отримання хабара в сумі 500 доларів США головний спеціаліст одного із управлінь Житомирської обласної державної адміністрації,  в функції якого входить обслуговування населення. За попередніми даними хабар 42-річний держслужбовець отримав за прискорення та сприяння в оформленні документів.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області

Держслужбовець затриманий у порядку ст. 115 КПК України. Прокуратурою порушено кримінальну справу за статтею 368 ч. 2 (тримання хабара) КК України, якою передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі