Місто

Першокурсники Житомирського військового інституту склали присягу на вірність українському народу

28 August 2021, 14:29

Кілька сотень першокурсників Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова 28 серпня склали військову присягу.

Про це Житомир.info повідомили у пресслужбі Житомирського військового інституту.

«Один з найважливіших етапів у житті військовослужбовців є прийняття присяги. Для кількох сотень першокурсників Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова 28 серпня – урочистий день, який запам'ятається на все життя, адже саме сьогодні курсанти і курсантки інституту урочисто склали Військову присягу на вірність українському народові», – йдеться у повідомленні.

Під час урочистості першокурсники розповіли, чому вирішили поєднати життя з військовою службою.

«Я обрала військову службу, адже нині в країні війна і саме люди цієї професії зможуть рятувати Україну. Тому я вирішила, що буду обороняти свою країну та буду першою військовою у родині», – розповідає першокурсниця Ангеліна Сергієнкова.

«Житомирський військовий інститут – це навчальний заклад, який готує справжніх професіоналів. Мені його порадив дядько, колишній військовий. І за час первинної професійної підготовки я переконався, що не помилився у своєму виборі», – каже першокурсник Віктор Бєляков.

Першокурсники зі зброєю у руках присягли бути чесними, хоробрими, пильними воїнами, сумлінно та наполегливо вивчати військову справу, завжди бути готовим захищати незалежність та територіальну цілісність України та її народ.

Молоде поповнення привітав начальник військового інституту заслужений діяч науки і техніки України, доктор військових наук, професор генерал-майор Олександр Левченко.

«Кожен з вас сьогодні свідомо обрав нелегку та почесну професію. За час первинної професійної підготовки ви довели, що готові сьогодні бути тут, на плацу Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, де завжди готували інтелектуальну військову еліту і присягали на вірність українському народові», – зазначив Олександр Левченко.

Як повідомляв Житомир.info, у 2020 році через карантин випуск молодих лейтенантів Житомирського військового інституту відбувся у закритому режимі з онлайн-трансляцією.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: військовий інститут ЖВІ присяга військовий курсант першокурсник  
Матеріали по темі