Місто

У Житомирі тендер на ремонт музею космонавтики за 24 млн грн виграла місцева фірма, дешевшу пропозицію відхилили

7 September 2021, 11:21

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір укласти угоду з ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» на капітальний ремонт музею космонавтики ім.С.П.Корольова вартістю 23,8 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, відремонтувати музей космонавтики ім.С.П.Корольова, що розташований по вулиці. Дмитрівській, 2, переможець торгів має до кінця 2021 року. Джерело фінансування: державний та місцевий бюджети.

У технічному завданні зазначено, що переможець торгів має провести демонтажні роботи, замінити вікна та двері, встановити огорожу, провести роботи з зовнішнього освітлення та теплової мережі, улаштувати дощову каналізацію, озеленити територію, встановити лави, урни та інше.

Очікувана вартість робіт становила 24,6 млн грн. Участь у тендері взяло три фірми: ТОВ «Альтернатива-В» з пропозицію у 23,7 млн грн, ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» з пропозицією у 23,8 млн грн та ПП «Елітбуд-1» з пропозицією у 24,2 млн грнПропозицію ТОВ «Альтернатива-В» відхилили зокрема через те, що у складі тендерної пропозиції учасника відсутня декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці щодо робіт підвищеної небезпеки тощо.

ТОВ «Альтернатива-В» засноване в 2006 році в Києві. Спеціалізується фірма на виробництві радіаторів і котлів центрального опалення, статутний капітал - 40 тис. грн. Власниками фірми Ольга Мукомол.

У ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» тендерний комітет знайшов також невідповідності: учасник не підтвердив право власності на деяке обладнання.

4 вересня поточного року замовник опублікував вимогу про усунення виявлених невідповідностей, яку було задоволено. І вже 6 червня було опубліковано намір укласти угоду з ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект».

ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» засноване в 2012 році в Житомирі. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал - 470 тис. грн. Власником фірми є Жанна Опанасюк.

Нагадаємо, це вже друга спроба провести тендер на капітальний ремонт музею космонавтики ім.С.П.Корольова. Перший тендер оголосили в липні цього року, очікувана вартість робіт становить 25,9 млн грн, але 9 серпня торги скасували «у зв'язку з виявленням технічної помилки при публікації закупівлі, допущеної при зазначенні очікуваної вартості предмета закупівлі».

Також паралельно департамент Житомирської ОДА оголосив закупівлю на ремонтно-реставраційні роботи меморіального будинку-музею академіка С.П. Корольова, що розташований по вулиці Дмитрівська, 5. Очікувана вартість робіт - 1 млн 33, 5 тис. грн. 30 серпня замовник опублікував намір укласти угоду з ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект» на 1,032 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, комунальний заклад Житомирської обласної ради «Музей космонавтики ім. С.П. Корольова» 8 вересня 2020 отримав статус «національного».

27 серпня 2021 року голова облдержадміністрації Віталій Бунечко підписав розпорядження про визнання будівлі музею космонавтики імені С.П.Корольова об’єктом культурної спадщини.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: музей космонавтики реконструкція ремонт  
Матеріали по темі