Місто

​У Житомирі місцева фірма відремонтує будинок Корольова за 1 млн грн

30 August 2021, 17:09

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА 30 серпня опублікував намір укласти угоду з ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект» на ремонтно-реставраційні роботи меморіального будинку-музею Корольова вартістю 1,032 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, ремонтно-реставраційні роботи меморіального будинку-музею академіка С.П. Корольова, що розташований по вулиці Дмитрівська, 5, мають бути виконані до кінця 2021 року. Джерело фінансування: 930 тис. грн з державного бюджету України, 103 тис. грн з місцевого бюджету.

У технічному завданні зазначено, що підрядник має провести електромонтажні роботи, облаштувати зовнішні мережі водопроводу та зовнішні мережі каналізації, виготовити музейні вітрини та інше.

ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект» засноване в липні 2018 року в м. Житомирі по вулиці Святослава Ріхтера, 51 А. Спеціалізується фірма на будівництві житлових та нежитлових приміщень, статутний капітал – 500 тис. грн. Кінцевим бенефіціарним власником фірми є Артем Анатолійович Гамоцький.

Нагадаємо, 23 липня 2021 департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оголосив закупівлю на ремонтно-реставраційні роботи меморіального будинку-музею академіка С.П. Корольова, що розташований по вулиці Дмитрівська, 5. Очікувана вартість робіт - 1 млн 33, 5 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, 12 квітня 2021 року у День космонавтики в Житомирі говорили про пошуки нового приміщення для колекції, яка зберігається у сховищах музею космонавтики, та реставраційні роботи в будинку Корольова.

Що зберігають у сховищах житомирського музею космонавтики, дивіться тут.

Будинок, в якому народився геній: екскурсію меморіальним музеєм академіка Сергія Корольова у Житомирі, дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: музей Корольов музей космонавтики реставрація  
Матеріали по темі