Влада

Вся Україна перейде до «жовтої» зони, щоб уникнути жорстких локдаунів та «червоних» зон, - Денис Шмигаль

8 September 2021, 13:32

Найближчими днями відбудеться засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка ухвалить рішення про перехід Україна з «зеленої» до «жовтої» зони.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на черговому засіданні Кабінету міністрів 8 вересня 2021 року.

«Задля уникнення жорстких локдаунів або «червоних» зон ми маємо діяти на випередження – повертаємося в режим роботи регулярних засідань ТЕБ та НС. Вже найближчими днями відбудеться відповідне засідання, де буде розглядатися питання про встановлення «жовтого» рівня епідемічної безпеки по всій країні», - сказав Денис Шмигаль.

Він нагадав, що вакцинація – єдиний спосіб захисту від тяжких наслідків коронавірусної хвороби.

«Від початку вакцинальної компанії щеплення отримали майже 5,7 мільйона українців, з який повний курс (два щеплення) пройшли 4,4 мільйона. Закликаю не зволікати та вакцинуватися, в Україні є абсолютна достатня кількість вакцин, розгорнута широка інфраструктура кабінетів та центрів вакцинації», - наголосив прем’єр-міністр.

Зазначимо, що з червня 2021 року вийшла з тривалого карантину і перейшла в «зелену» зону

Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19 станом на 7 вересня 2021 року

Нагадаємо, головний санітарний лікар України 6 вересня інформував, що Україна найближчим часом вийде із «зеленого» рівня епіднебезпеки, оскільки ситуація з коронавірусом у країні погіршується. Водночас МОЗ наголошувало, що при «жовтому» та «помаранчевому» рівні епідемічної небезпеки відвідувати заклад освіти можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80% персоналу, при «червоному» рівні відвідувати заклади освіти заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80% персоналу.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 7 вересня 2021 року в Житомирській області проти COVID-19 вакцинувалося 65% освітян, але мало закладів, де вакциновані 80% працівників.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ карантин коронавірус Шмигаль  
Матеріали по темі