Місто

​Департамент Житомирської ОДА «передумав» ремонтувати музей космонавтики і повідомив про чергову відміну тендеру в 25 млн грн

27 September 2021, 16:38

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації опублікував інформацію про відміну тендеру на капітальний ремонт музею космонавтики ім.С.П.Корольова.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

У тендері, оголошеному 29 липня, мова йшла про ремонт музею космонавтики ім.С.П.Корольова, що розташований по вулиці. Дмитрівській, 2 у Житомирі. Очікувана вартість закупівлі становила - 24,6 млн грн.

У технічному завданні було зазначено, що переможець торгів має провести демонтажні роботи, замінити вікна та двері, встановити огорожу, провести роботи з зовнішнього освітлення та теплової мережі, улаштувати дощову каналізацію, озеленити територію, встановити лави, урни та інше.

Участь у тендері взяло три фірми: ТОВ «Альтернатива-В» з пропозицію у 23,7 млн грн, ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» з пропозицією у 23,8 млн грн та ПП «Елітбуд-1» з пропозицією у 24,2 млн грн

Дешевшу пропозицію ТОВ «Альтернатива-В» відхилили та опублікували намір укласти угоду з ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект». Однак 24 вересня департамент ОДА оприлюднив інформацію про відміну тендеру через “відсутність подальшої потреби в закупівлі робіт”.

Зазначимо, що це була вже друга спроба провести тендер на капітальний ремонт музею космонавтики ім.С.П.Корольова. Перший тендер оголосили 20 липня цього року, очікувана вартість робіт становила 25,9 млн грн, але 9 серпня торги скасували «у зв'язку з виявленням технічної помилки при публікації закупівлі, допущеної при зазначенні очікуваної вартості предмета закупівлі».

Нагадаємо, комунальний заклад Житомирської обласної ради «Музей космонавтики ім. С.П. Корольова» 8 вересня 2020 отримав статус «національного».

27 серпня 2021 року голова облдержадміністрації Віталій Бунечко підписав розпорядження про визнання будівлі музею космонавтики імені С.П.Корольова об’єктом культурної спадщини.

Як повідомляв Житомир.info, паралельно департамент Житомирської ОДА оголосив закупівлю на ремонтно-реставраційні роботи меморіального будинку-музею академіка С.П. Корольова, що розташований по вулиці Дмитрівська, 5. Очікувана вартість робіт - 1 млн 33,5 тис. грн. 30 серпня замовник опублікував намір укласти угоду з ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект» на 1,032 млн грн. Договір уклали 3 вересня 2021.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: музей космонавтики реконструкція ремонт тендер  
Матеріали по темі