Влада

Офіційний коментар Житомирської облради щодо ситуації з обшуками в онкодиспансері

28 September 2021, 13:38

Керівництво Житомирської обласної ради вкрай занепокоєне ситуацією, що склалась у комунальній установі «Житомирський обласний онкологічний диспансер».

Про це йдеться в офіційному коментарі облради, який 28 вересня отримав Житомир.info. Нижче текст коментаря:

Хочемо повідомити, що керівництво обласної ради та керівництво комунальної устави буде всіляко сприяти слідству. Винні мають бути покарані.

Даний факт – неприпустимий та паплюжить репутацію лікарні! Якщо у вас є свідчення таких фактів, просимо звертатись у правоохоронні органи із відповідними заявами.

Обласна рада за останні роки оновлює приміщення Житомирського обласного онкологічного диспансеру та лікувально-діагностичного обладнання, створює комфортні умови для лікування пацієнтів та роботи медичного персоналу. Також, невдовзі, має з'явитися лінійний прискорювач.

Тому, ще раз наголошуємо, дана ситуація є неприпустимою!

Винні мають бути покарані!

Нагадаємо, 26 вересня правоохоронці повідомили, що у Житомирській області викрили схему продажу безкоштовних ліків для онкохворих: медики призначали онкохворим лікування, а дороговартісні ліки пропонували купувати в аптеках при тому, що дані медикаменти вони безкоштовно отримували від держави на кожного хворого. Ліки згодом по документах списувались, а у реальності продавались представникам приватних аптекарських мереж у кількох областях України за значно заниженими цінами, така схема діяла принаймні упродовж останніх пів року, щомісячно забезпечуючи дохід її організаторам у розмірі близько півмільйона гривень. Згодом стало відомо, що до зазначеної оборудки причетний завідувач хіміотерапевтичного відділення, депутат Житомирської міської ради від ОПЗЖ Сергій Гринчук.

Як повідомляв Житомир.info, у грудні 2018 року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА провів тендер на реконструкцію будівлі Житомирського обласного онкологічного диспансеру з прибудовою. Перемогу в аукціоні отримало ТОВ «Уют Строй» з ціновою пропозицією у 69 млн 556,6 тис. грн. 28 грудня 2018 року з переможцем торгів був укладений договір, за яким прибудову онкодиспансеру підрядник мав звести до кінця 2019 року. Втім на початку січня 2020 року «через документально підтверджені об’єктивні обставини» строк дії договору продовжили до 31 грудня поточного року.

У червні 2020 року голова ОДА показував, що вже зробили в житомирському онкодиспансері за 34,4 млн грн. В квітні 2021 року обласна влада розповідала про плани завершити реконструкцію до кінця поточного року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: онкодиспансер шахрайство облрада  
Матеріали по темі