Влада

В Житомирському онкодиспансері проводять службове розслідування, трьох працівників відсторонили від роботи

4 October 2021, 12:12

Працівників Житомирського обласного онкологічного диспансеру, які причетні до незаконного продажу ліків для онкохворих, відсторонено від займаних посад.

Про це 4 жовтня повідомила адміністрація КНП «Житомирський облонкодиспансер».

«Відповідний наказ 1 жовтня підписав директор комунального закладу Ігор Сабадаш. Зазначеним наказом створена комісія з проведення службового розслідування можливих фактів зловживання службовим становищем та незаконного заволодіння лікарськими засобами посадовцями закладу. У ході службового розслідування буде проведена інвентаризація лікарських та медичних засобів», - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що з 1 жовтня 2021 року відсторонені від займаних посад троє працівників: завідуючий хіміотерапевтичним відділенням Гринчук С.О., лікар уролог Пономарьов О.В., медична сестра по введенню хіміопрепаратів Калюжна Л.І.


Крім того, 3 жовтня була оприлюднена заява адміністрації та колективу КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» щодо незаконного продажу ліків у закладі.

«Керівництво та колектив комунального закладу категорично засуджує дії працівників, які причетні до злочинної корупційної схеми. Це злочин, який не має пояснень та виправдання. Заробляти кошти на життях людей, забирати «ліки надії» у онкологічних хворих, які вкрай їм необхідні, – це величезний гріх і відверта неповага до пацієнтів та їх родичів», - йдеться у заяві.

Жителів області закликають відразу повідомляти керівництво онкодиспансеру про вимагання кошти.


Нагадаємо, Сергій Гринчук, завідувач хіміотерапевтичного відділення, є депутатом Житомирської міської ради від ОПЗЖ.

Як повідомляв Житомир.info, 26 вересня правоохоронці повідомили, що у Житомирській області викрили схему продажу безкоштовних ліків для онкохворих: медики призначали онкохворим лікування, а дороговартісні ліки пропонували купувати в аптеках при тому, що дані медикаменти вони безкоштовно отримували від держави на кожного хворого. Ліки згодом по документах списувались, а у реальності продавались представникам приватних аптекарських мереж у кількох областях України за значно заниженими цінами, така схема діяла принаймні упродовж останніх пів року, щомісячно забезпечуючи дохід її організаторам у розмірі близько півмільйона гривень. 28 вересня керівництво Житомирської облради надало офіційний коментар щодо ситуації з обшуками в онкодиспансері. Директор Житомирського обласного онкодиспансеру Ігор Сабадаш заявив, що весь колектив шокований, що їх колеги заробляли на препаратах для важкохворих людей.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: онкодиспансер Сабадаш медпрепарати Гринчук службове розслідування 
Матеріали по темі