Місто

​Для житомирських дитсадків закупили 46 пароконвектоматів за 6,9 млн грн: тендер виграла столична фірма

11 October 2021, 11:34

Департамент освіти Житомирської міської ради 8 жовтня уклав угоду з ТОВ «Паблік Сектор» на придбання пароконвектоматів для 46 дитсадків. Вартість укладеної угоди - 6,9 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

За умовами договору, поставити пароконвектомати підрядник має до 31 грудня 2021 року. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

Очікувана вартість закупівлі становила 7 млн грн.

Участь у тендері взяло два учасники: ТОВ «Паблік Сектор» та ТОВ «Юністком».

У договорі зазначається, що ТОВ «Паблік Сектор» має поставити 3 пароконвектомати на п'ять рівнів по 88 тис. грн, 4 пароконвектомати на сім рівнів по 112,9 тис. грн та 39 пароконвектоматів на дванадцять рівнів по 158,8 тис. грн.

ТОВ «Паблік Сектор» засноване у вересні 2019 року в Києві. Спеціалізується фірма на оптовій торгівлі іншими машинами й устаткуванням, статутний капітал - 1 тис. грн. Власником фірми є Микола Ковтун.

Нагадаємо, у липні 2021 року заступник директора департаменту освіти Світлана Ковтуненко повідомила, що у дитячих садочках Житомира з’являться пароконвектомати, які дозволять готувати більш корисні страви.

Як повідомляв Житомир.info, в жовтні 2020 року Міністерство охорони здоров’я розробило проєкт постанови КМУ «Про затвердження норм та порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пароконвектомат дитсадок харчування тендер  
Матеріали по темі