Місто

Житомир готується до «червоної зони»: вводять обмеження роботи ринків та торгових центрів

19 October 2021, 12:49

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ввела з 23 жовтня 2021 року додаткові обмеження щодо роботи житомирських ринків та торгових центрів.

Рішення ухвалили під час позачергового засідання комісії ТЕБ та НС 19 жовтня.

«Протоколом, який розданий членам комісії, передбачені додаткові обмеження, це відповідає відповідній постанові Кабміну для регіонів з помаранчевим рівнем епіднебезпеки. Зокрема, пунктом 7 протоколу передбачається ввести додаткові обмеження щодо роботи продовольчих і непродовольчих ринків за наступних умов: 1 людина на 10 кв.м; не більше 50% заповненості торгової площі з дотриманням соціальної дистанції не менше 2-х метрів; лише при наявності сертифікатів про вакцинацію або негативних ПЛР-тестів, зроблений не пізніше ніж за 72 години, для 100% працівників ринку та суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність в межах ринку; допуск відвідувачів лише у захисних засобах. Відповідальність за дотримання цих заходів покладається на керівників ринків. Теж саме стосуються і торгових центрів, закладів торгівлі та сфери послуг», - доповів директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.

Також з 23 жовтня вводяться додаткові обмеження до роботи заклади харчування – не більше 50% заповненості з розрахунку не більше 4 людини за столиком на відстані 2 метри між столиками, сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест для 100% працівників закладу, допуск відвідувачів до закладу та при замовленні лише у засобах захисту, час роботи – з 6:00 до 23:00.

00000

Закладам розміщення (готелі та хостели) дозволено працювати за наявності сертифіката про вакцинацію або негативного ПЛР-тест у 100% працівників закладу.

«Це досить ефективна, на мою думку, підготовка до червоної зони, бо саме такі обмеження будуть діяти в червоній зоні, але там буде дозволено працювати закладам не лише за умови 100% вакцинації працівників, але й відвідувачів», - зауважив директор юридичного департаменту.

Детальніше про засідання комісії ТЕБ та НС дивіться у відеосюжеті

Нагадаємо, 13 жовтня під час брифінгу перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко наголошувала, що найближчим часом область може потрапити до червоної зони карантинних обмежень.

Як повідомляв Житомир.info, Житомирська область знаходиться в помаранчевій зоні з 4 жовтня 2021 року. Кабмін затвердив нові правила міжрегіональних перевезень, які починають діяти 21 жовтня 2021 року: водії та пасажири повинні мати COVID-сертифікат або негативний ПЛР-тест.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: карнатин коронавірус сертифікат комісія ТЕБ та НС Черниш ринок торгівля  
Матеріали по темі