Політика

​Представники «Нашого краю» висадили дерева в Чуднівській та Тетерівській громадах

1 November 2021, 17:50

Депутати та прихильники політичної партії «Наш край» висадили дерева в Чуднівській та Тетерівській громадах Житомирської області.

Так, представники «Нашого краю» у Чуднівській громаді: Чуднівський міський голова Віталій Войтко та секретар міської ради Олена Яременко, депутатка міськради Ольга Вакуленчик, староста смт Великі Коровинці та села Михайленки Наталія Щебликіна, депутатка Майя Кулаківська відгукнулися на запрошення лісівників та висадили дерева у селі Грем’яче.

А поблизу міста Чуднова представники «Нашого краю» висадили 100 саджанців горіха.

До акції долучилася і Тетерівська громада, де депутати «Нашого краю» на чолі з Тетерівським сільським головоюВалентиною Ільницькою висадили сквер із 170 дерев – дубів, лип, кленів, ясенів.

Депутати та прихильники «Нашого краю» в Новоград-Волинській громаді також взяли участь в еко-ініціативі та висадили близько 1,5 га лісу на території лісництва у своєму районі.

Депутат Новоград-Волинської міської ради від «Нашого краю» Дмитро Рудницький і депутат Новоград-Волинської районної ради від «Нашого краю» Юрій Гнітецький вже більше 10 років висаджують ліс – ця справа стала суспільним обов’язком. Прихильник партіїВіталій Якубов вперше взяв участь в акції і, за його словами, отримав безцінний досвід і задоволення. До акції партійці долучили своїх дітей.

Дерева від «Нашого краю» будуть окрасою громад та спадком для майбутніх поколінь.

Пресслужба політичної партії «Наш край»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Наш край  
Матеріали по темі