Місто

В Житомирі всі школярі молодших класів вийдуть на навчання після канікул, а інші класи – лише у трьох закладах

3 November 2021, 10:32

В Житомирі з 8 листопада відновлюється навчальний процес після канікул, всі 1-4 класи будуть навчатися офлайн, а щодо старших класів, то 100% вакцинація є лише у працівників трьох закладів.

Про це на засіданні виконкому 3 листопада 2021 року сказала заступниця мера Житомира Марія Місюрова.

«Будемо розглядати питання початку навчання з 8 листопада, тому що при «червоній» зоні потрібно працювати початковій школі, садочкам і закладам загальної середньої освіти, де 100% вакциновані працівники. На сьогоднішній момент у нас є три такі заклади: міський ліцей №1, школа №19 і школа №32, де 100% працівників вакциновані. Тому плануємо, що в цих закладах всі класи підуть на навчання, далі будемо очікувати ще роз’яснення Міністерства освіти щодо відсторонення або дистанційної роботи в подальшому», - сказала Марія Місюрова.

Вона додала, що вимога 100% вакцинації працівників стосується також музичних шкіл та інших закладів позашкільної освіти.

Нагадаємо, осінні канікули у школах Житомира розпочалися з 23 жовтня 2021 року і мали тривати до 31 жовтня, але на позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ та НС 25 жовтня вирішили продовжити осінні шкільні канікули до 7 листопада.

Як повідомляв Житомир.info, Кабінетом міністрів були ухвалені зміни до постанови № 1236, що встановлюють нові карантинні обмеження, зокрема, у «червоній» зоні треба працівникам мати 100% зелені сертифікати (дві дози) про вакцинацію, для того, щоб заклади освіти продовжили працювати. 22 вересня 2021 року Уряд затвердив зміни до карантинних обмежень: дитсадки та початкова школа працюють незалежно від кольору зони.

Станом на 18 жовтня 2021 року в Житомирській області повністю вакциновані (дві дози) були 66,9% освітян.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком канікули Місюрова школа вакцинація  
Матеріали по темі