Влада

​У Житомирі перепризначили керівника комунального закладу «Міські публічні бібліотеки»

10 November 2021, 10:19

Мер Житомира Сергій Сухомлин розпорядився спершу звільнити, а потім призначити на посаду директора КЗ «Міські публічні бібліотеки» Ларису Харчук.

Відповідні розпорядження Житомирського міського голови за № 925 та 926 від 4 листопада оприлюднили 10 листопада на офіційному сайті мерії.

«Звільнити 09 листопада 2021 року Харчук Ларису Петрівну, директора комунального закладу «Міські публічні бібліотеки» Житомирської міської ради, із займаної посади у зв’язку із закінченням терміну дії контракту, пункт 2 статті 36 Кодексу законів про працю України», - йдеться в одному з розпоряджень.

У наступному розпорядження мера йдеться про призначення Лариси Харчук на посаду, яку вона займала останні 5 років.

«Призначити з 10 листопада 2021 року Харчук Ларису Петрівну на посаду директора комунального закладу «Міські публічні бібліотеки» Житомирської міської ради, як таку, що пройшла за конкурсом та укласти з нею контракт, що додається», - йдеться в документі.

У розпорядженні зазначається, що підставою для перепризначення директора є, зокрема, рішення конкурсної комісії по добору директора КЗ «Міські публічні бібліотеки» ЖМР від 22 жовтня 2021 протокол №2.

У березні 2021 Лариса Харчук подала декларацію, в якій вказала, що упродовж попереднього 2020 року на посаді директора комунального закладу отримала 261 тис. грн заробітної плати.

Як повідомляв Житомир.info, Лариса Харчук з 12 грудня 2011 по 20 жовтня 2014 року очолювала управління культури Житомирської міської ради. У жовтні 2016 року Харчук отримала перемогу в конкурсі на посаду директора комунального закладу «Централізована бібліотечна система».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Харчук бібліотека призначення конкурс директор посада  
Матеріали по темі