Влада

​Один із заступників голови Житомирської ОДА тепер працює в райдержадміністрації

10 November 2021, 10:43

Заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Оханський з 9 листопада працює заступником голови Новоград-Волинської РДА.

Про це 9 листопада повідомила пресслужба Новоград-Волинської райдержадміністрації.

«Новоград-Волинська районна державна адміністрація інформує, що з 09 листопада 2021 року на посаду заступника голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації Житомирської області призначено в порядку переведення з Житомирської обласної державної адміністрації ОХАНСЬКОГО Юрія Миколайовича. Юрій Оханський має повну вищу освіту. У 2005 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю "правознавство" та отримав кваліфікацію "юрист". Юрій Миколайович має значний досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади та органах місцевого самоврядування», - йдеться у повідомленні РДА.

У березні 2021 року Юрій Оханський подав декларацію про доходи, отримані в попередньому 2020 році: за час роботи на посаді голови Житомирської РДА він отримав 458,1 тис. грн заробітної плати.

Нагадаємо, Юрій Оханський був призначений на посаду заступника голови Житомирської ОДА на початку січня 2021 року.

Як повідомляв Житомир.info, 28 грудня 2020 президент звільнив Юрія Оханського з посади голови Житомирської райдержадміністрації, на яку він був призначений 19 листопада 2019 року. Зазначимо, що, згідно з декларацією за 2019 рік, трохи більш як за місяць роботи на посаді голови райдержадміністрації Юрій Оханський заробив 34 244 грн. Декларацію про отримані доходи в 2020 році Юрій Оханський не подавав ні перед звільненням з посади голови РДА, ні як кандидат на посаду заступника голови Житомирської ОДА.

Раніше Юрій Оханський був депутатом Баранівської міської ради і до 14 березня 2018 року перебував на посаді секретаря цієї ради. Був обраний від партії УКРОП.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Оханський РДА заступник Новоград-Волинська РДА призначення  
Матеріали по темі