Влада

На посаду директора обласного центру спортивної медицини є лише один кандидат – депутат Житомирської облради

11 November 2021, 13:48

В обласній раді відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради.

Про це 11 листопада повідомила пресслужба облради.

«Члени конкурсної комісії під головуванням першого заступника голови обласної ради Олега Дзюбенка розглядали пропозиції стосовно допуску претендентів до участі у конкурсі, зокрема чи відповідають подані ними документи кваліфікаційним вимогам. Варто зазначити, що на посаду керівника КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини» претендує 1 кандидат – Чорноморець О.П., який наразі виконує обов’язки директора на даному комунальному некомерційному підприємстві. Рішення комісії - допустити Олександра Чорноморця до участі в конкурсі. Вже завтра, 12 листопада, конкурсна комісія заслуховуватиме кандидата», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 19 березня 2018 року Володимира Хренова звільнили з посади головного лікаря обласного медичного центру здоров`я та спортивної медицини Житомирської обласної ради «у зв’язку із закінченням строку трудового договору» і з 20 березня 2018 року його призначили в.о. головного лікаря вказаного центру. 26 квітня 2021 року голова Житомирської облради Володимир Федоренко призначив депутата обласної ради Олександра Савченка (фракція партії «За майбутнє») керівником КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини». Але вже 31 травня Савченка звільнили з цієї посади «за угодою сторін» і призначили керувати КП «Еко-Сервіс», а в.о. директора обласного медичного центру спортивної медицини став інший депутат з фракції «За майбутнє» - Олександр Чорноморець. 16 вересня 2021 року в Житомирській обласній раді оголосили про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний центр спортивної медицини».

Як повідомляв Житомир.info, в Житомирській обласній раді 7 скликання (2015-2020 рр.) Олександр Чорноморець був депутатом від «Опозиційного блоку», на позачергових парламентських виборах 2019 року він балотувався до Верховної ради від партії «Опозиційна платформа – За життя» по Новоград-Волинському одномандатному округу №65. В січні 2020 року тодішній голова облради Володимир Ширма призначив Чорноморця своїм радником.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада центр спортивної медицини вакансія Чорноморець депутат  
Матеріали по темі