Здоров'я

У МОЗ пояснили, як отримати сертифікат про одужання від коронавірусу та що потрібно, аби він з’явився в «Дії»

26 November 2021, 14:37

Сертифікат про одужання можуть отримати усі, хто нещодавно перехворів на COVID-19 та має підтверджений лікарем діагноз. Інформація про цей діагноз обов’язково має бути внесена в електронну систему, щоб документ з’явився у «Дії».

Про це 26 листопада повідомила «Українська правда. Життя» з посиланням на інформацію заступниці міністра охорони здоров‘я Марії Карчевич, озвученій під час брифінгу.

«При цьому документ можуть отримати лише ті, кому встановили діагноз COVID-19 не раніше ніж за 105 днів до запуску сертифікатів про одужання», – йдеться у повідомленні.

За рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, після хвороби можна і треба щепитися не пізніше ніж за 3 місяці після появи симптомів або підтвердженого COVID-19.

Згенерувати сертифікат у "Дії" також можна не раніше, ніж на 15 день після встановлення діагнозу, який внесений до електронної системи охорони здоров’я.

Термін дії COVID-сертифіката про одужання складатиме 90 днів і рахуватиметься від дня завантаження.

Зазначається, що наразі документ про одужання завантажили уже понад 300 тисяч людей.

Нагадаємо, 4 листопада 2021 року Міністерство охорони здоров’я на своєму сайті пояснювало умови отримання COVID-сертифікатів про одужання.

Як житомирянам отримати довідку про протипоказання до вакцинації проти COVID-19, дивіться у відеосюжеті від 9 листопада 2021 року

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус COVID-19 сертифікат Дія МОЗ  
Матеріали по темі