Місто

​У Житомирі вночі на дороги висипали більше 200 тонн протиожеледних засобів, працювали понад 120 комунальників

8 December 2021, 15:08

У Житомирі з вечора 7 грудня та в ніч на 8 грудня комунальники прибирали вулиці від снігу та висипали понад 200 тонн протиожеледних матеріалів.

Про це журналістам 8 грудня розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

«На 7 годину ранку (ред. 8 грудня) було на виїзді 21 одиниця техніки. По місту працювало 120-130 працівників. Всю ніч працювали, я до 23:00 на місці був. Вночі було висипано приблизно 200-220 тонн протиожеледних матеріалів. Працювали в різний період від 12 до 25 одиниць техніки», - говорить заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.


Він закликав водіїв бути уважнішими на дорогах та не залишати свої авто на узбіччях. А також розповів про ДТП на вулиці Чуднівській, яка сталася під час прибирання міста від снігу.

«Хочу все-таки зауважити: автомобіль покинутий на узбіччі вночі створює не великі труднощі для прибирання міста. Вчора була ДТП з машиною, яка для посипання. В неї врізався автомобіль, водій був випивший. Все-таки наші водії мають бути більш сумнівними, коли така негода», – сказав Олександр Шевчук.

У патрульній поліції Житомир.info зазначили, що інформація про згадану заступником міського голови ДТП відсутня.

Довідково: у додатку «Дозоро» можна побачити, де у місті працює комунальна техніка.

Як повідомляв Житомир.info, у ніч з 7 на 8 грудня в Житомирській області на дороги державного значення висипали понад 1,5 тисячі тонн протиожеледних матеріалів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сніг комунальна служба протиожеледні засоби Шевчук дорога тротуар  
Матеріали по темі