Місто

У Житомирі вирішили перенести різдвяний ярмарок на майдан Корольова

23 December 2021, 12:27

Різдвяний ярмарок та атракціони вирішили перенести з вулиці Пушкінської на майдан Корольова та вул.Мала Бердичівська.

Таке рішення ухвалили 23 грудня на позачерговому засіданні виконкому Житомирської міської ради.

«В рішення «Про проведення новорічних та різдвяних заходів у Житомирській міській територіальній громаді» вносяться зміни в пункти 3 і 5 та пункт 6. Враховуючи звернення суб’єктів господарювання та рішення комісії з організації сезонної, святкової, виїзної торгівлі, вносяться зміни, а саме: новорічний ярмарок переноситься з вулиці Пушкінської на майдан імені С.П.Корольова та частково на вулицю Мала Бердичівська», - доповіла на засідання заступниця начальника управління культури Наталія Марчук.

Мер Сергій Сухомлин також зауважив, що організатори розмістили атракціони фактично під багатоповерховими будинками, є скарги людей.

«Така організація нас точно не влаштовує, тому ми переносимо ці атракціони в інше місце для того, щоб вони не заважали людям і було більш зручно ними користуватися», - сказав Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, цього року основні новорічні локації в Житомирі розмістили на вулиці Пушкінській, біля обласної філармонії: там з 19 грудня запрацював різдвяний ярмарок та встановили атракціони, які заважають мешканцям сусідніх будинків.

У коментарі журналістам Житомир.info 17 грудня головна архітекторка міста Ольга Бронштейн пояснювала, що місця на майдані Корольова було замало для такого ярмарку, а на Новому бульварі не хотіли пошкодити нову плитку, тому обрали вулицю Пушкінську.

Як повідомляв Житомир.info, в 2014 році у Житомирі вперше на майдані Корольова провели Різдвяний ярмарок: він працював з 19 грудня до 15 січня, Ініціатором та організатором ярмарку був тодішній народний депутат від Житомира Борислав Розенблат, але в 2019 році міська влада вирішила доручити організацію ярмарку іншим людям. У 2019 році в Житомирі різдвяний ярмарок та атракціони були на Новому бульварі, біля колишнього кінотеатру «Жовтень». В 2020 році через карантинні обмеження, пов’язані з коронавірусом, була лише ялинка та фотозони на Михайлівській.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: різдвяний ярмарок виконком майдан Корольова атракціони 
Матеріали по темі