Влада

​На сесії міської ради натякнули на можливий конфлікт інтересів в комісії, яка визначає переможця конкурсу на посаду директора житомирського ліцею

24 December 2021, 10:53

У секретаря міської ради Віктора Клімінського, який очолює комісію, що визначає переможця конкурсу на посаду директора житомирського ліцею №25, можливий конфлікт інтересів.

Про це на сесії міської ради 24 грудня заявила голова фракції ОПЗЖ, депутат Наталія Леонченко.

«Секретар міської ради, який очолює конкурсну комісію, є представником фракції «Слуга народу», і один з кандидатів на посаду директора – депутат міської ради від цієї фракції. Можливо, голову комісії треба тимчасово відсторонити, щоб не було конфлікту інтересів», - сказала Наталія Леонченко.

Також на сесії виступав представник батьківського комітету школи, який зауважив, що батьки та вчителі не можуть впливати на рішення конкурсної комісії, бо не включені до її складу. Звернення щодо конкурсу на посаду директора ліцею №25 перед початком сесії роздали депутатам.
Мер Житомира Сергій Сухомлин доручив внести відповідні зміни у склад комісії «щоб усі були задоволені».

Як повідомляв Житомир.info, у житомирському ліцеї № 25 провели зустріч з кандидатами на посаду директора, один з яких дуже не подобається батькам учні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Клімінський сесія директор ліцею конкурс ліцей №25  
Матеріали по темі