Місто

«Поліклініки без черг» більше не буде: в Житомирі змінять сервіс для онлайн-запису до лікарів

10 January 2022, 17:45

До кінця січня 2022 року в Житомирі змінять систему електронного запису до лікаря.

З 2017 році у Житомирі працював проєкт «Поліклініка без черг». Наразі систему вирішили змінити, зокрема створити новий сайт likar.zt.ua, де містяни зможуть записатися на прийом до сімейного лікаря або вузькопрофільного спеціаліста.

«Коли ми розпочинали декілька років тому, ще не було електронних направлень і фактично не було саме електронного документообігу. Наразі система потребувала змін. Зараз функціонал у нас повністю готовий. До кінця січня на сайті лікарень та центру ПМСД буде розміщено посилання, де можна буде робити запис до лікаря», – пояснює заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова.


За словами заступниці мера, головна відмінність від старої системи – авторизація через електронну пошту, яка стане обов’язковою для пацієнтів, які хочуть записатися до вузькопрофільного спеціаліста. Для тих, хто хоче записатися до сімейного лікаря, наявність електронної пошти не обов’язкова.

«Потрібно пройти перевірку електронних направлень, а перевірка електронних направлень можлива лише при наявності у пацієнта, який ідентифікований у системі, електронної пошти – це будуть такі умови для того, щоб записатися онлайн через сайт. Тому навіть якщо це літні люди, які не мають електронної пошти, потрібно щоб родичі знали й допомагали у цьому», – каже Марія Місюрова.

А ось в центрі ПМСД та в дитячій лікарні імені В. Й. Башека нова система онлайн-запису на прийом запрацює вже з 14 січня.

Директор КП «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» Володимир Галайба розповів: записатися через «Поліклініка без через» стане неможливим уже з 15 січня, а нова система нині працює у тестовому режимі.

«Зараз вона працює у тестовому режимі, до 14 січня всі діти, які були записані, у нас обслуговуються. Якщо виникають якісь труднощі, у нас буде працювати телефонна лінія. Думаю, що буквально через тиждень система працюватиме у повному об'ємі. Відповідь щодо запису вам прийде на електронну пошту, тому без неї ви не зможете отримати направлення до «вузького» спеціаліста», – розповів директор КП «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» Володимир Галайба.

Щоб записатися до лікаря онлайн потрібно: відкрити сайт likar.zt.ua, обрати необхідний медзаклад, годину прийому і вказати персональні дані.

Нагадаємо, у серпні 2021 року житомиряни скаржилися, що запис до лікаря недоступний через «Поліклініка без черг».

Як працювала система онлайн-реєстрації «Поліклініка без черг» у Житомирі, в 2017 демонстрували у поліклініці № 2

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці серпня 2017 року в поліклініці на Вітрука встановили та почали тестувати термінал, за допомогою якого житомиряни могли зареєструватися на прийом до лікаря.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: поліклініка лікар Поліклініка без черг запис до лікаря Місюрова  
Матеріали по темі