Влада

Уряд вирішив ліквідувати управління Держпраці у Житомирській області

12 January 2022, 14:35

Кабінет міністрів вирішив ліквідувати обласні управління Держпраці та утворити міжрегіональні територіальні органи.

Відповідну постанову затвердили на засіданні Уряду 12 січня 2022 року.

«Скорочення кількості територіальних управлінь разом з забезпеченням можливості реалізації повноважень інспекторів за міжрегіональним принципом вивільнить додаткові ресурси для збільшення ефективності роботи органу в цілому. Реалізація проекту дасть можливість оптимізувати кількість адміністративного персоналу та зосередити ресурси на здійсненні безпосередніх функцій Держпраці з концентруванням інспекторського складу в залежності від оперативних завдань. Поширення повноважень новостворених управлінь на кілька адміністративно-територіальних одиниць підвищить ïx ефективність», - йдеться у пояснювальній записці до проєкту постанови.

Замість 22 обласних управлінь будуть утворені сім міжрегіональних, зокрема, повноваження новоутвореного Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці будуть поширюватися на Житомирську, Хмельницьку та Вінницьку області.

Нагадаємо, з 2015 року і по теперішній час управління Держпраці у Житомирській області очолює Сергій Сечін.

Як повідомляв Житомир.info, в березні 2020 року Кабмін утворив міжрегіональні органи Державної служби з безпеки на транспорті шляхом злиття відповідних територіальних органів, а в грудні 2021 року вирішив замість 10 міжрегіональних управлінь Укртрансбезпеки утворити 25 відділів державного нагляду (контролю), зокрема, Подільське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки реорганізують у відділ державного нагляду (контролю) у Вінницькій області та відділ державного нагляду (контролю) у Житомирській області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ ліквідація Держпраці  
Матеріали по темі