Місто

​У Житомирі вдруге спробують за 2 млн грн замовити реконструкцію скверу на Мальованці: попередній переможець відмовився підписувати договір

13 January 2022, 10:49

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на реконструкцію частини території благоустрою з організацією скверу на перехресті вулиць Троянівської та Радивилівської.

Очікувана вартість закупівлі - 1 млн 963 тис. 993 грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 12 січня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, роботи з реконструкції благоустрою з організацією скверу мають бути виконані до 1 вересня 2022 року.

У технічному завданні вказано, що підрядник має провести підготовчі та земляні роботи, провести роботи з зовнішнього освітлення, монтажні роботи системи відеонагляду. Також переможець торгів має озеленити територію, висадивши кущі, та провести благоустрій: улаштувати плитку та бордюри, установити урни, лавки та інше.

Управління капітального будівництва приймає пропозиції до 28 січня, аукціон запланований на 31 січня 2022 року.

Зауважимо, це вже друга спроба провести тендер на реконструкцію скверу. 28 жовтня 2021 року управління капітального будівництва Житомирської міської ради вже оголошувало тендер на реконструкцію частини території благоустрою з організацією скверу на перехресті вулиць Троянівська та Радивилівська. Участь у торгах взяло три учасники: ФОП Козачевський Михайло Павлович з пропозицією у 1 млн 823 тис. 500 грн, ПП «Добробут-Плюс» з пропозицією у 1 млн 824 тис. грн та ТОВ «Полісся Міськбуд» з пропозицією у 1 млн 825 тис. 165 грн. Дві дешевші пропозиції замовник відхилив і 3 грудня опублікував намір укласти угоду з ТОВ «Полісся Міськбуд». Майже через три тижні управління капітального будівництва відмінило тендер, бо переможець процедури закупівлі відмовився від підписання договору про закупівлю.

Зазначимо, що за виконання проєктних робіт з реконструкції частини території благоустрою з організацією скверу на перехресті вулиць Троянівська та Радивилівська, УКБ заплатило ТОВ «Архітектура Плюс Дизайн» 49,96 тис. грн.

Нагадаємо, 17 червня 2021 року на сесії Житомирської міської ради ухвалили рішення виділити кошти на капітальний ремонт благоустрою території з організацією скверу на перехресті вулиць Троянівська та Радивилівська (в т.ч. виготовлення ПКД) – 2 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, 2 серпня 2021 року секретар міської ради Віктор Клімінській надав інформацію про спрямування депутатських коштів: зокрема на окрузі №1 депутати вирішили спрямувати кошти на два сквери, по 2 млн грн на кожен. Сквери облаштують на розі вулиць Троянівська та Радивилівська і на майдані Короленка (перехрестя вулиць Перемоги - Короленка).

Який вигляд має житомирський Мальованський сквер на розі вулиць Троянівська та Радивилівська, на який у 2019 виділили 1 млн грн, а в 2021 - ще 2 млн грн, дивіться у фоторепортажі від 3 серпня 2021.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сквер Мальованка Троянівська Радивилівська тендер УКБ  
Матеріали по темі