Політика

Житомирські депутати визначилися з розподілом 4 млн грн на округ: виборцям потрібні сквери та тротуари

2 August 2021, 13:50

Депутати Житомирської міської ради визначилися з розподілом 4 млн грн, які в 2021 році виділялися на кожен з шести округів.

Інформацію про спрямування коштів Житомир.info 2 серпня надав секретар міської ради Віктор Клімінський.

З виділених на округи 24 млн грн нерозподіленими залишилося 667 тис. грн округу №5.

Хто представляє інтереси виборців в кожному з шести округів Житомира – дивіться на інтерактивній карті.

Зазначимо, що найбільше кількість депутатів – вісім від округу №2 (Богунія), по сім депутатів в округах №3 (Крошня) та №5 (Промавтоматика, верхня Польова та Селецька), шість депутатів від округу №1 (Корбутівка), п’ятеро представляють округ №4 (центр міста), лише четверо від округу №6 (нижня Польова, промзона, Мар’янівка та село Вереси). Також є п’ять депутатів, які не балотувалися в жодному окрузі, бо очолювали партійні списки: Віктор Євдокимов («Слуга народу»), Людмила Зубко («Європейська Солідарність»), Наталія Леонченко (ОПЗЖ), Любов Цимбалюк («Сила і Честь») та Олена Розенблат (ВО «Батьківщина»).

Отже, в окрузі №1 депутати вирішили спрямувати кошти на два сквери, по 2 млн грн на кожен. Сквери облаштують на розі вулиць Троянівська та Радивілівська і на майдані Короленка (перехрестя вулиць Перемоги-Короленка).

В окрузі №2 спрямують 2,5 млн грн на облаштування скверу по проспекту Миру, 9 і 1,5 млн грн – на реконструкцію спортивного майданчика біля школи №27.

В окрузі №3 за 3,6 млн грн зроблять капітальний ремонт тротуарів з влаштуванням пішохідних доріжок і зупинок громадського транспорту на вул. Тараса Бульби-Боровця, а за 400 тис. грн капітально відремонтують сквер на перехресті вулиць Князів Острожських і Грушевського.

На окрузі №4 всі кошти спрямують на один об’єкт – 4 млн грн на реконструкцію скверу на майдані Путятинському, булі пам’ятника «Сумуючий янгол».

На окрузі №5 майже половину коштів -1 млн 833 тис. грн – спрямували на капітальний ремонт тротуарів по вул.Шевченка, і по 500 тис. грн виділять на: капітальний ремонт тротуарів по вул.Івана Гонти; придбання дитячих майданчиків на вул.Космонавтів, 2 та решту адрес, які поки не вказані; капітальний ремонт покрівлі будинку №14-а на вул.Космонавтів.

Також на один об’єкт витратять кошти й на окрузі №6 – 4 млн грн на реконструкцію майдану Мистецькі ворота.

Зазначимо, що розпорядником коштів майже по всіх об’єктах є управління капітального будівництва, яке вже, зокрема, провело тендер на реконструкцію скверів та ремонт тротуарів на вул.Шевченка.

Нагадаємо, мер Житомира Сергій Сухомлин пояснював, що в бюджеті на 2021 рік закладено 24 млн грн на шість виборчих округів, депутати від яких мають спільно вирішити, на які проєкти спрямувати 4 млн грн з міського бюджету. Станом на середину квітня 2021 року депутати не могли дійти згоди на що витрачати виділені кошти, а дехто взагалі пропонував не робити великі проєкти, а розділити гроші, щоб кожен депутат сам визначився.

Як повідомляв Житомир.info, кожен з 42 депутатів Житомирської міської ради в 2021 році отримав 200 тис. грн з міського бюджету для забезпечення потреб виборчого округу: на початку року депутатам дали по 100 тис. грн, а на сесії міської ради 17 червня вони проголосували за виділення ще по 100 тис. грн кожному. За І квартал четверо витратили виділені 100 тис. грн, за шість місяців 2021 року таких було вже восьмеро.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: депутат округ міськрада кошти  
Матеріали по темі