Влада

У Міноборони змінюватимуть умови військового обліку для жінок і цього року не штрафуватимуть

17 January 2022, 13:59

У 2022 році жінок, які не стали на військовий облік, не штрафуватимуть, бо триває перехідний період. У Міністерстві оборони анонсують зміни до умов військового обліку як чоловіків, так і жінок

Про це 17 січня на своїй сторінці у Facebook повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

«Прямо зараз не треба жінкам йти до територіальних центрів комплектування (колишні військкомати). Протягом 2022 триватиме перехідний період. Зараз ведеться робота над спрощенням порядку постановки на облік, вивчається питання пріоритетності професій споріднених з військово-обліковими спеціальностями. Тож, будуть зміни про які Міноборони обов’язково повідомить. Штрафів протягом 2022 не буде. Зараз це питання також вивчається на предмет можливих змін. Також опрацьовується питання спрощення всіх процедур постановки на облік - як чоловіків, так і жінок. В тому числі і «цифровізація» тих процесів, які технічно можливо перевести в онлайн», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, з нового 2022 року в Україні жінки певних професій, віком від 18 до 60 років, зобов’язані стати на військовий облік. Житомирянкам пояснили, коли та куди звертатися та за яких умов їх можуть призвати.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: військовий облік жінка штраф Міноборони ЗСУ армія  
Матеріали по темі