Місто

​У Житомирі призупинили роботу два комунальні маршрути: стався форс-мажор з пальним

21 January 2022, 12:07

У Житомирі 21 січня близько 11:30 год. комунальні автобуси № 23 та № 33 не виїхали на маршрут і зупинились на заправках.

Про це Житомир.info повідомив читач.

«На маршруті немає жодної маршрутки №23 та №33. Люди стоять на зупинках і не можуть доїхати. Всі ці маршрутки зараз на заправках, якісь проблеми з пальним», - розповів читач.

В управлінні транспорту та зв'язку Житомирської міської ради Житомир.info розповіли, що стався форс-мажор, бо закінчився термін дії договору про поставку пального і запевнили, що сьогодні всі автобуси виїдуть на маршрут.

«Так, дійсно, стався форс-мажор. Зараз всі ці маршрутки стоять на заправках. Зранку вони від’їздили «годину пік» і стали. Бо вчора вийшов термін дії договору про поставку палива і зараз ведуться перемовини, і готуються до підпису всі документи. Тут нічого не зробиш, така процедура. Ми маємо провести тендер і закупівлю. Сьогодні всі ці автобуси виїдуть на маршрут», – розповів Костянтин Підпокровний.

У системі Dozor видно, що автобусів №23, станом на 12.00 на маршруті немає.

Автобусів №33 на маршруті є лише 2.


Як повідомляв Житомир.info, з 2 жовтня 2021 року у Житомирі не виїхали автобуси № 44 та № 55, а частина рухалась не за новими маршрутами.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: маршрутка пальне Підпокровний маршрут  
Матеріали по темі